banner851

banner955

VALİLİK VE METEOROLOJİ’DEN ÜST ÜSTE UYARI GELDİ

Düzce’de akşam saatlerinde etkili olan kuvvetli sağanak yağış, şehir merkezinde su taşkınlarına neden oldu. Millet Bahçesi başta olmak üzere, cadde ve sokaklar göle döndü. Düzce Valiliği ve Meteoroloji, özellikle dere kenarlarında evleri bulunan vatandaşları, güveli yerlere gitmeleri konusunda uyardı. Sel riskine karşı, AFAD İl Müdürlüğü de teyakkuz haline geçti.

Düzce 20.06.2022, 22:16 20.06.2022, 23:35
6525

Düzce’de akşam saatlerinde etkili olmaya başlayan kuvvetli sağanak yağış, günlük yaşamı felç etti. Düzce’de Cadde ve sokaklar adeta göle dönerken, Millet Bahçesi de sular altında kaldı. Düzce Valiliği ve Meteoroloji, sel felaketine karşı uyarı üstüne uyarı yapıyor.

Yapılan uyarılarda, gece saatlerinde de etkili olması beklenen sağanak yağış nedeniyle, dere yataklarında evleri bulunan vatandaşların evlerini boşaltarak güvenli yerlere gitmeleri istendi.

Düzce Valiliği ve Meteoroloji tarafından yapılan uyarıda, Düzceli Vatandaşların sağanak yağışlar esnasında yaşanabilecek ani su taşkınları, sel, dolu yağışı ve yıldırım düşmesi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

Öte yandan, meteorolojinin yaptığı son tahminlere göre,  gece saatlerinden itibaren bölgede kuvvetli sağanak yağış geçişleri yaşanacak.

banner844
Yorumlar (7)
Vatandas 2 hafta önce
Eskiden hendek vardi hendek acin giderler yetmiyor
Bilgin Arslan 2 hafta önce
Chpli belediye olsa tefe koyardınız alt yapı neden yok diye
ev hanimi 2 hafta önce
kimse köyü begenmiyo sonra sehire betona gidiyo ama az yagmur yagsa en cok konusanlar betona sevdali olanlar oluyo tuhaf yani
Cash81 2 hafta önce
Hep mansur yavaşın yüzünden
ANGRY 2 hafta önce
heryeri beton yapın.su çekecek toprak bırakmayın.Sazanlar yüzsün..
........... 2 hafta önce
Her yeri peton yapıp giderleri kapatan belediyemin güzel sonuçları elde etmesini tebrik ediyorum
Aaa 2 hafta önce
Aaa biz sel ve su baskını sadece cehapeli belediye olan yerlerde oluyo sanıyoduk
27
açık