banner851

banner614

VALİLİKTEN "PTT" AÇIKLAMASI

banner619

Düzce Valiliği PTT şubelerinde sabah saatlerinde yaşanan para sıkıntısı ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Açıklamda para transferinde yaşanan gecikme nedeniyle ödemelerin öğleden sonraya sarktığı aktarıldı.

banner846
Düzce 05.12.2019, 19:28 05.12.2019, 19:43
4230
VALİLİKTEN "PTT" AÇIKLAMASI
banner844
Her ayın 5'inde işsizlik maaşı almak için PTT'ye giden vatandaşların oluşturduğu yoğunluk ve sabah saatlerinde paranın bitmesi üzerine "Öğleden sonra gelin" denmesi nedeniyle oluşan tepkiyi gündeme taşıdığımız “Yine Uzun Kuyruklar Oluştu” başlıklı haberimiz ile ilgili olarak Düzce Valiliği'nden bilgilendirme geldi. Açıklamada şunlar kaydedildi: 
"5 Aralık 2019 tarihi sabah saatleri itibariyle Düzce PTT Baş Müdürlüğü kasasında PTT Genel Müdürlüğü’nün limitleri dahilinde 350 bin TL bulunduğundan, vatandaşlarımızın ödeme işlemleri anılan miktar oranında süratle gerçekleştirilmiştir. 
Sabah saatlerinde banka para transfer işleminde yaşanan gecikme sebebiyle yeterli miktarda para ancak saat 13.30 itibariyle bankadan temin edilmiştir. Yeterli meblağa ulaşılmasını takiben, öncelikle Düzce PTT  Merkez Şubesi olmak üzere, toplam 13 adet PTT Şubesi ve 10 adet bankamatik aracılığıyla vatandaşlarımıza ödemeleri yapılmıştır.
Bugün saat 16.30 itibariyle 1.189 vatandaşımıza toplamda 2 milyon 100 bin TL ödeme gerçekleştirilmiştir. Vatandaşlarımızın mağdur edilmemesi için her türlü önlem alınmakta olup, gerekli hassasiyet gösterilmektedir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur."
Yorumlar (6)
Ömer 2 yıl önce
Emekli maaşı alanlar gibi onlarda başka bankalara kaçacaklarda elleri mahkum bekliyorlar
koray 2 yıl önce
benim ptt ile hergün işi olan biri olarak düzce ptt vede şübelerinde herzaman para sıkıntısı var oysa komşumuz bolu ptt sinde bu sıkıntılar hiç olmuyor bir bankadan farkı yok bunlar aynı kurum neden bu sorun sürekli düzcede oluyor bunu anlamış degilim
Yusuf 2 yıl önce
Koltukdan konuşmak ne güzel bu duyguyu yaşamak isterim
Onur Cez. 2 yıl önce
Beleş paranın mı gecikmesine tepki gösteriyorlar? Bugün ordan bir kargo alacaktım kalabalıktan sıra gelmedi ama ben iş yapmaya çalışanlara engel oluyorunuz diye tepki gösteriyor muyum? Gösyermiyorum...
Vatandaş 2 yıl önce
Her ay aynı şey. Düzceye bir dünya ptt şubesi açtılar. Merkez dışında hiç biri para vermiyor
Kiracisi 2 yıl önce
Suriyelilerde sirada..daha kendi halkimiza para bulamiyoruz..Bu Suriyeli iraklilari ne zaman gittigini gorecez arap sevici turklerle beraber..
22°
parçalı az bulutlu