banner614

VATANDAŞ ÇÖZÜM BEKLİYOR

banner619

Düzce merkeze bağlı Darıcı Mahallesi’ndeki bozuk yol vatandaşları isyan ettirdi. WhatsApp ihbar hattımıza ulaşan vatandaşlar, yolun kazaya sebebiyet verebileceğini belirterek şikayetlerini dile getirerek yetkililerden bir an önce çözüm beklediklerini ifade etti.

banner846
Düzce 12.07.2019, 11:08 12.07.2019, 16:48
827
banner844

Düzce Darıcı Mahallesi Zincirlikuyu mevkiinde bulunan yolun bozukluğu bir vatandaş tarafından Öncü WhatsApp İhbar Hattı’na (0542 767 18 81) ulaştırıldı.
Yolun kazaya davetiye çıkarttığını belirten vatandaş, şunları söyledi:

“Burası Darıcı Mahallesi Zincirlikuyu mevkii. Gördüğünüz gibi yol adeta köstebek yuvası. Buranın bir an önce çözüme kavuşmasını istiyoruz. Bugün burada bu çukurlardan dolayı bir kaza yaşanıyordu. Bu yol Beyköy’e giden yol. Şehir merkezinde, otogara ve şehir mezarlığına bu kadar yakın bölgedeki bir yolun bu derece kötü olması Düzce’ye yakışmıyor. Bununla ilgili kesinlikle çözüm istiyoruz. Ben bu konunun takipçisi olacağım ve arkadaşlarla da paylaşacağım inşallah.”Asfalt çalışmasının bozuk yolda da yapılmasını isteyen vatandaşımız, ek olarak 5772.sokakta kanalizasyon sorunu olduğunu ifade ederek şunları ekledi:

 “Başkanımız bize söz vermişti. Kendisi çalışmalar devam ediyor dedi ama çalışmaların bu kadar uzun sürüyor olması bizleri mağdur durumda bırakıyor. Bu konuyla ilgili de acil çözüm istiyoruz.”Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (4)
Ahmet 2 yıl önce
Bu fisko kavşağına bir çözüm yokmu.... asfalt bozuk düzen yok.....
Yabancı 2 yıl önce
Düzce ilinde sağlam yol kaldı mı?
Sadece o mahalleye ait bir problem değil. Hemen hemen her mahallede yol problemi yaşıyoruz.
Yetkililer de görüyordur herhalde yolları.
Ama ellerinden birşey gelmiyor sanırım.
Resul İnan 2 yıl önce
bi çukur haber oluyorsa aydınpınar yolunu dik kesen bağlantı yolu ile bu yolun kesiştiği kavşakta yapılan peyzaj çalışması bir yana oradaki derin çukurları haber dosyası yapmalısınız
Ali 2 yıl önce
Ağlamayan bebeğe emzik vermezler çekeceksin göndereceksin haber olacak
25°
açık