banner851

banner955

VATANDAŞ DEĞİŞİKLİĞE TEPKİLİ…

Düzce trafiğinin önemli kesişim noktalarından olan Olimpiyat Kavşağı’nın adı ‘Sancaklı Kavşağı’ olarak değiştirildi. Vatandaşlar değişiklik kararına tepki gösterdi.

Düzce 31.10.2021, 16:00 02.11.2021, 18:37
7935

Düzce Belediyesi, Düzce trafiğinin önemli kesişim noktalarından olan ve D-100 karayolu üzerinde bulunan Olimpiyat Kavşağı’nda radikal bir değişikliğe gitti.

Yapılan tüm düzenlemelere rağmen özellikle sabah ve akşam iş giriş-çıkış saatlerinde trafiğin kilit hale geldiği kavşağın adı değiştirildi. Olimpiyat Kavşağı’na bölgede faaliyet gösteren Sancaklı Mobilya’nın adı verilerek ‘Sancaklı Kavşağı’ yazan yeni tabelalar da yerleştirildi.

Düzceliler, yıllardır Olimpiyat Kavşağı olarak bilinen kavşağının isminin değiştirilmesine ve verilen isme tepki gösterdi. Bir vatandaş, “Sancaklı iki ağaç dikti diye değişti ya helal olsun” yorumu yaptı.

Bir başka vatandaş ise, “Milletin bilinçaltına yerleşmiş yılların ‘Olimpiyat Kavşağı’nı hangi akla hizmet Sancaklı diye değiştiriyor bu belediye? Kime sormuş, kime yaranmaya çalışıyor?” cümleleriyle karara sert çıktı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (68)
BİRİSİ 1 yıl önce
düzcenin tarihini bilseydiniz orası aslında rumeli kavşağı. Rumeli kebaptan gelir. Sonrasında olimpiyat şampiyonuna satılır ve bu şekilde adı olimpiyat olarak kalır. Ama aslı camiyede bakarsanız RUMELİDİR. SANCAK VEYA OLİMPİYAT DEĞİL.
Önce Kendine Bak. 1 yıl önce
Öncü sen önce kendine bak. As taksi kavşağında sizin petrol istasyonunuz var diye tabelaya Turkseven kavşağı yazmadınız mı? Belediye size onay verse bayram ederdiniz onaysız olduğu tabelnızda türkseven kavşağı yazıyor.
İsyankar Düzce li 1 yıl önce
Ya arkadaş bunların alayı şakşak çı sizin ne haddinize kavşak ismini değiştiriyorsunuz
Bakan vizyonu 1 yıl önce
Yakında Düzce ismini de değiştirirsiniz bu gidişle. Bütün değerleri yıkmaya başladılar.
CK 1 yıl önce
Yorum yapıyoruz yayınlamıyorsunuz yorum gönder butonunu kaldırın o zamsn nerede kaldı özgür ve hür yayıncılık
vatandaş 1 yıl önce
yazık gerçekden yazık bu düzceli bunları hak etmiyor kime sordunuzda böyle bi karar aldınız çok yazıkve ayıp bu insanlar senide tarihe gömer sayın başkan
Baskana 1 yıl önce
Kafana gore degisiklik yapamazsin..belirli isimler okur inlari halka sorarsin..Ben yaptim oldu degil artik..halka soracaksin..
Serdar 1 yıl önce
Yakında her sokağa bir belediyeye yakın marka ismi verilir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız