banner851

banner955

VATANDAŞ DURUMA İSYAN ETTİ!

Koronavirüs tehdidi devam ederken, toplu ulaşım araçlarında vatandaşların üst üste olduğu görüntüler tepkilere yol açtı. 18 Numaralı Metek TOKİ hattında yolcu taşıyan ve kapasitesinden fazla yolcu alan minibüs şoförü, yolcuları isyan ettirdi.

Düzce 25.07.2021, 16:00 25.07.2021, 17:21
2133
banner986

Son dönemlerde tüm dünya ve Türkiye’de yaşanan koronavirüs salgınında ki artış 4.dalganın sinyallerini vermeye başlamışken, Düzce’de bir halk otobüsünden gelen görüntüler ‘pes’ dedirtti.

Düzce Belediyesi iştiraki olan Beltaş A.Ş.’ye ait 18 numaralı Metek TOKİ hattı üzerinde çalışan minibüsün kapasitesinden fazla yolcu aldığı görüldü.

Koronavirüs önlemleri kapsamında kapasitesinden fazla yolcunun alınmaması gereken toplu ulaşım aracına, otobüs şoförü fazla yolcu alınca vatandaşlar “yeter artık” dedi.

O anları cep telefonu kamerası ile kayda alan Emre Bektaş isimli bir vatandaş, çektiği görüntüleri sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak, duruma tepki gösterdi.

HABER: Mustafa Kileli

banner844
Yorumlar (12)
corona-covit 1 yıl önce
sanki herşey düzeldi corona bitti belediyenin tavuk kümesi gibi olan uğur böceklerinde millet balık istifi, KALİTELİ VE SAĞLIKLI HİZMETE BAKARMISINIZ VAH HALKIN HALİNE VAH
ULAŞIM 1 yıl önce
KARDEŞEM ŞU UCUBE OTOBÜSLERE ŞOFÖRLER İNSANLARI TIKA PASA DOLDURUYOR, KAVGA GÜRÜLTÜ GIRLA GİDİYOR, BELEDİYE YETKİLİLERİ 14-16 YADA DİĞER HATLARDAN BİR ÇOĞUNU BİR BAKSINLAR, BU NEBİÇİM EZİYET, ÇÖZÜM ÜRETMEK YERİNE MİLLETİ CORONA YAPACAKLAR, YAZIKLAR OLSUN
vatandaş 1 yıl önce
öncü tv yorumları yayınlamıyor bunuda yayınlamayacak yandaş medya
HİK.. 1 yıl önce
NERESİ OTOBÜS..MİNİCİKBÜS...ÜSTÜSTE İNSANLAR...TEBRİKLER AKEPELİ BELEDİYEE...CORONA ZAMANI BÜYÜK OTOBÜSLERDEN KÜÇÜK MİNİBÜSLERE GEÇMEYİ ANCAK DÜZCELİ BİRİLERİ YAPR..BAŞKA YERDE BULAMAZSINIZ..KOYUN KOYUNA GİDİYORUZ...MEEEEEEE
Vatandaş 1 yıl önce
Sahiller tika basa mekanlar tika basa merkezde kolluk kuvvetleri dahil kimse maske takmıyor bunlarida on planda tutun
luizao 1 yıl önce
o kadar ile gittim bu kadar dandik kucuk belediye otobusleri hicbir ilde gormedim bizim memleketimize bunlari layik goten ortaligi yikip dagitan her kimse ona yaziklar olsun BU IL BUNLARI HAK ETMEDI!!!!
Vatandaş 1 yıl önce
İnsanları bu küçücük minibüslere mahkum ettiniz. Kendiniz audilerle gezmeye devam edin.
Size göre vatandaş ama ay 1 yıl önce
Küçük arabalarla yolcu taşımacılığı yapılırsa olacağı buydu... Bir an önce araçların büyütülmesi gerek. ama vatandaşın yani seçmenin sesini duymayan yöneticiler sesimize kulak verin... Hadi eskisi gibi büyük araba olmuyorsa en azında Yeşil beçi arabaları gibi olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
31
açık