banner851

banner614

VATANDAŞIN TEPKİSİNE NEDEN OLDU

banner619

Düzce Merkez’de bulunan 15 Temmuz Şehitler Parkı tuvaletlerinin pis ve bakımsız olması vatandaşların tepkisine neden oldu. Belediyenin ilgisizliği yüzünden tuvaletlerin kullanılamayacak hale geldiğini belirten bir vatandaş şikayetini Öncü Haber Merkezi’yle paylaşarak yetkililere çağrıda bulundu.

banner846
Düzce 16.09.2019, 13:57 16.09.2019, 18:02
3636
banner844

Merkezde bulunan 15 Temmuz Şehitler Parkı içerisinde yer alan tuvaletlerin pis olması vatandaşın tepkisine neden oldu.Durumun içler acısı olduğunu belirten bir vatandaş durumu Öncü Haber Merkezi ile paylaşarak yetkililere çağrıda bulundu.Durum içler acısı diyen Düzceli vatandaş açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 “15 Temmuz Şehitler Parkı’nda bulunan tuvaletlerin durumu içler acısı. İnsan tuvaletini yapmayı bırakın girdiğinde insan mikrop kapacak gibi. Duvarlar kırık. Orası bir işletme eğer tuvaletlerin kontrolünü sağlayamıyorlarsa tesisin içine alsınlar. Bunu daha önce belediyeye bildirdim. İlgili birime iletildi diye cevap geldi. Ama sonuç bu.”

Haber: H. DURNA

Yorumlar (8)
Düzceli 2 yıl önce
Bende aynı şekilde bu tuvaletlerin rezalet halini düzce bld şikayet hattına gönderdim. Aynı şekilde ilgili birime iletildi cevabı aldım ama rezillik aynı şekilde devam ediyor.çoluk çocuk bu pislik içinde ihtiyacını gideriyor derhal kaldırıl
HİN -TUR 2 yıl önce
Ortam Aynı Hindistan.Bu Toplumun Tıpkı İlkokula Giden Minikler Gibi Eğitilmesi Lazım Kişisel Gelişim Programları Her Mahallede Faaliyete Geçirilmeli.En Büyük Sorunumuz Cehalet ve Doğal Olarak Kendini Bilmezlik.
Oğuz 2 yıl önce
Aynı şikayeti 153 üzerinden sağladım, aynı cevabı aldım fakat sonuç ortada. Çocuklar için kullanmak zorunda kalmak çok daha acı . Görüntüsü, kökü, pislik, sinekler. Umarım kimse hastalık kapmadan düzenlenir..
Mert 2 yıl önce
Umumi tuvaletin duvarı alçıpan ya da betopan olmaz.. Su tutup yıkanabilmesi için seramik ya da mermer olmalı
DÜZCELİ 2 yıl önce
Sakın Millet parkları yapmayın, çünkü sonunda onlarda sahipsiz parklar gibi olacak
düzceli 2 yıl önce
insanlar tuvalet kullanmayı bilmiyorlar.Oraya tuvalet nasıl kullanılır broşürü asın.ondanda anlamazlarsa o insanlar ahırda yaşasın..
Muzi 2 yıl önce
O tuvaleti o sekile getirenler sorunlu..belediye deil..duzcenin arizali olan kisileri..
DÜZCELİ 2 yıl önce
DÜZCE DE NE DOĞRU GİDİYOR Kİ BURASI DÜZGÜN OLSUN .DÜZCE HALKININ DURUMU İÇLER ACISI YAZIK ÇOK YAZIK