banner851

banner955

VATANDAŞLAR BELEDİYEDEN YARDIM İSTEDİ

Metek TOKİ Sitesinde bir kadın tarafından beslenen sokak köpekleri, site sakinlerinin korkulu rüyası oldu. Sokak köpekleri bu kez site içinde dolaşan çocuklara saldırdı. Çocukların yaşadığı korku dolu anlar, bir vatandaşın cep telefonu ile görüntülendi.

Düzce 09.07.2020, 17:58 09.07.2020, 22:54
5587
banner1032

İddiaya göre, Metek TOKİ Konutlarında bir kadın tarafından beslenen sokak köpekleri, insanlara saldırmaya başladı. Bu yüzden çocuklarını dışarıya salamadıklarını dile getiren Metek TOKİ sakinleri, Düzce Belediyesi’nden bu konuda yardım istedi.

Durumu daha önce bir çok kez Düzce Belediyesi Beyaz Masa birimine bildirdiklerini kaydeden site sakinleri, bugüne kadar bir sonuç alamadıklarını söylediler. Başıboş sokak köpeklerinin çocuklara saldırdığı anı cep telefonu ile görüntüleyen bir site sakini, videoları 0 542 767 18 81 No’lu Öncü Haber WhatsApp İhbar hattına gönderdi. Görüntülerde, sokak köpeklerinin yoldan geçen çocuklara saldırdığı ve çocukların büyük korku yaşadıkları görülüyor.

Düzce Belediyesinin bir an önce köpekleri toplamasını isteyen site sakinleri, kendilerinin ve çocuklarının can güvenliklerinin olmadığını söylediler.

banner844
Yorumlar (40)
Metek toki sakini 2 yıl önce
Metek tokiyu barınak yapan belediye nerdesiniz acaba sokağa çıkamıyoruz köpek sürülerinden bahçelerin içlerin besliyorlar gece sabahlarlar kadar onlarca köpek havlamasindan doğru dürüst uyku uyuyamiyoruz gürültüden çocuklarımı markete gönderemiyorum bu ne biçim şey okul bölgesi burası bıktık artık beyaz masayı arıyoruz hiç birşey yapılamıyor bıktık artık canımızdan bezdik O çok bilmiş hayvan severlerin yatak odalarının önüne koyalım 10 tane köpeği sabahlara kadar havlasınlar bakalım kalıyor mu hayvan sevgisi burada yüzlerce insan yaşıyor ve çoğunluk olarak rahatsızız ne hakları var bahçelerde köpek beslemeye neden kimse birşey yapmıyor böyle memleket görmedim belediye ne işe yarıyor şikayetçiyiz diyoruz kimsenin üstü değil çocuklarıma birşey yapsın bu köpekler valla hepsini ben yok edeceğim rezalet ya
isimsiz 2 yıl önce
sokakta hiç köpek olmamalı kediler gezmemeli kuşlar uçmamalı çünkü insanlar rahatsız değil mi? dünya çünkü bizim için dönüyor. dünyanın dengesini bozalım, hayvanlar için yaşam alanı bırakmayalım, iklimleri birbirine katıp hayvanları susuzluktan kıralım ama köpekler ölsün değil mi çünkü havlayıp bizi uyutmuyorlar. köpek havlamasını duymak istemiyorsan sen de hayatın boyunca konuşma? havlama insanı neden uyutmaz neden rahatsız eder anlayamıyorum şahsen. videoda da metek toki sitesinde de hiçbir köpek insanlara saldırmadı. oturduğunuz yerden bir dedikodu sallayıp diğer insanları da buna inandırıyorsunuz. tek başına gezen köpek yok zaten hepsi saldırsa insan canlı çıkabilir mi? biraz beyninizi çalıştırın Allah boşuna koymamış onu kafanıza. bir kap su bir yemek verseniz bir kere başını okşasanız o köpekler peşinizden ayrılmaz daha çok sevgi görmek için. şımarık çocuklarınıza biraz terbiye verin taş atıp kafalarına sopayla vurmazlarsa bir şey yapmaz bu köpekler. bir gün köpeklere muhtaç olmanız dileğiyle :)
komik 2 yıl önce
aman tanrım videodaki insanlar iyiler mi hastanenin ismini verin de para toplayıp çiçek gönderelim
Belediye nerede 2 yıl önce
Hayvanlari cok seviyoruz ama bu grupca gezmeleri bizi cok korkutuyor ayni sorun kocyazi mah. de de var geceleri surekli bagiriyorlar aksam sokaga cikamiyoruz surekli saldiriyorlar. Belediye bir barinak yapamiyor mu yazik hayvanlara da.
MUHİTTİN 2 yıl önce
Bu videoda köpeklerin saldırısı nerede diyen soran şahıslar, ufak çocuklarınızı bu köpek sürüsünün içine yollayın, çocuk biraz oyalansın o ortamda, bakalım çocuğun çığlıklarına üçüncü kattan nasıl atlıyorsunuz? Saçmalamayın, büyük insanlar bile bu kadar köpek bir anda insanın üstüne gelse korkar.
Profesör 2 yıl önce
Aynı problem bahçesehir Yeşiltepe mah. 13. Bölge 118. Sokakta da var gece evimize sabah otobüs duraklarına gidemiyoruz
Tuba K.E. 2 yıl önce
Bu videoyu çeken kişi de ,yanlış haber yayınlayan ve bu şekilde haber yapılmasına onay veren kişi de, seyredipte aynı fikirde olan kişiler de.
Hepinize tavsiyem;
en kısa zamanda göz doktoruna ve olaylara bakış açınızdan dolayı da psikiyatristte gitmenizi tavsiye ediyorum.
sait 2 yıl önce
Bunları toplayıp belediyenin içinde salıcan..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
kapalı