banner851

banner955

VATANDAŞLAR DURUMA TEPKİ GÖSTERDİ…

Merkez’e bağlı Kültür Mahallesi’nde bulunan ve Düzce trafiğinin en işlek noktalarından olan Mehmet Akif Caddesi’nde inşaat yapan bir firma, Rasim Betir Bulvarı yönünü beton mikserleriyle gündüz vakti trafiğe kapattı. Hem yayaları hem de trafiği tehlikeye atan uygulamaya bölgeden geçenler tepki gösterdi.

Düzce 19.10.2021, 17:17 19.10.2021, 18:47
8385

Temel atmak için gündüz vaktini seçen bir inşaat firması, Merkez’e bağlı Kültür Mahallesi’nde bulunan ve Düzce trafiğinin en işlek noktalarından olan Mehmet Akif Caddesi’nde Rasim Betir Bulvarı yönünü beton mikserleriyle trafiğe kapattı.

Önlem olarak ise yola sadece 4 tane duba koyuldu. Güzergâhı kullananlar işlem için gündüzü seçerek yolu kullanan yayaların ve sürücülerin hayatını tehlikeye atan firmaya tepki gösterdi.

Konuyu 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’na bildiren bir vatandaş, “Hemen yanda otopark var. Oradan da bu işlemi yapabilirler. Ancak fiyatta anlaşamamışlar. Milyonlarca liralık yatırım için bu yapılır mı? Olmadı Ömer Seyfettin Sokak’tan beton dökme yapılsa ana arter kapanmamış olurdu.” dedi.

Beton mikserlerinin bu işlemi trafiğin en yoğun olduğu saatte yapmasına da tepki gösteren vatandaş, “Bunun gece yapılması lazımdı. Bu cadde herkesin kullandığı bir yer. Yayalar da sürücüler de zor durumda kaldı” diye konuştu.

İş çıkış saatinde evine gitmek için yolu kullanmak isteyen vatandaşlar ise inşaat firmasının işgüzarlığı nedeniyle zor anlar yaşadı.

Yorumlar (17)
İYİ MUZ 1 yıl önce
TRAFİK NERDE BELEDİYE NERDE..KAFLARINA GÖRE YOLMU KAPATILIR.MUZ CUMHURİYETİMİ
Haluk 1 yıl önce
ZABITA VE TRAFİK EKİPLERİ NE YAPIYOR ACABA ?
vatandaş 1 yıl önce
akla bak gece yapılmalıymış, gece de ses var dersiniz ve haklısınız da!
DÜZCELİ 1 yıl önce
ADAM TEK ŞERİDİ KAPATMIŞ TEK ŞERİT AÇIK GECE CALIŞSA BUSEFER DERSİNİZKİ ETRAFTA UYUYANLARVAR HASTA VAR GECE CALIŞILIRMI DERSİNİZ ADAM EKMEK YİYECEK BIRAKIN CEKİŞTİRMEYİ.
Can Toker 1 yıl önce
Aynen katılıyorum...mesai saati gayet normal...önemli olan iş güvenliği...
ERAY 1 yıl önce
BETON DÖKÜMLERİNDE TRAFİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDEN İZİN ALINIR.BETON DÖKÜMÜ İÇİNDE İZİN ALINMIŞTIR.İNŞAAT YAPIMINDAN İNSANLAR HER YERDE RAHATSIZ OLUYOR.ACABA OTURULAN EVLER NASIL YAPILDI BİR DÜŞÜNÜN.
vatandaş 1 yıl önce
bura düzce la gardaş
CEMİL81 1 yıl önce
düzce belediyesinde denetim yokki isteyen istediği saatte yolları kapatabiliyor.
noname 1 yıl önce
bunlar belediyeden izin alınarak yapılan işlemler firmanın bi suçu yok belediye normalde izin vermemesi lazım ama artık nasıl oluyorsa oluyor işte
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız