banner851

banner614

VATANDAŞLAR HEM ŞAŞIRDI, HEM TEPKİ GÖSTERDİ.

Bir süre önce Bahçeşehir bağlantı yolundaki yeşil alanda bulunan Türk Bayrağı motifi yeniden düzenlendi düzenlenmesine, ama Bayrağın üstüne atlı bir figür koyulunca bu durum vatandaşların tepkisine yol açtı. Vatandaşlar, Türk Bayrağının üstündeki figürün ne olduğunu bilmediklerini, bunun Düzce Belediyesinin yeni logosu mu, yoksa başka bir şey mi? olduğuna bir türlü karar veremediklerini ifade ederek;” Ne olursa olsun, yasaya göre; Türk Bayrağının içine hiç bir figür, logo ve benzeri şeyler koyulamaz diyerek tepkilerini dile getirdiler.

banner619
Düzce 12.09.2021, 18:45 12.09.2021, 19:03
4786
VATANDAŞLAR HEM ŞAŞIRDI, HEM TEPKİ GÖSTERDİ.

Bahçesehir bağlantı yolu üzerindeki yeşil alandaki Türk Bayrağı Figürü yeniden düzenlendi. Ancak Türk Bayrağı figürünün içine yerleştirilen atlı bir süvari figürü, vatandaşların tepkisine yol açtı. Vatandaşlar, “Bayrak Kanuna göre böyle figür Türk Bayrağına koyulmaz. Bu ne figürüdür? Belediyeni yeni logosu mu? Başka bir şey mi anlamadık” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Konu ile ilgili şikayetlerini 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber WatsApp ihbar  hattına yapan vatandaşlar, “Hiç bir yetkili bunu geçerken fark etmedi mi? Türk Bayrağının üstüne, içine hiç bir şey, resim, logo, çizim koyulmaz. Bu kanunla belirlenirmiştir. Yetkilileri duyarlı olmaya bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (15)
Aa 1 hafta önce
Öncü Haber Watsapp değil "Whatsapp" olacak. Bulamadınız yazım hatası yapmayan personel.
Yorumcu 1 hafta önce
Siz daha durun bu algilarla bayrağımıza değişecek.akp yazarları yıllardır söylüyor tüm ülkeyi temsil edecek yeni bir bayrak ve milli marş pesindeler.resin Basdanismani hilafet devletini kurduk diyor sempozyumda diyanet işleri baskanida konuşma yapıyr
MOTORCU 1 hafta önce
BU LOGO DEĞİŞİMDEN DOLAYI HANGİ REKLAMCIYI ZENGİN ETTİLER ACABA
adamın teki 1 hafta önce
kişi fotoğrafı konulan bayraklara da bir sözünüz var mı?
vatandaş 1 hafta önce
sadece bayrağımız olmalı at figürü olmamış bencede
Düzceli 1 hafta önce
Özlünün boş işlerinden. Tam Düzcenin bulunduğu konuma koydurmuş bir de. Logo hiçbir şeye benzemiyor bi de bayrağın üstüne koydurmuş. İyice çizgiyi aşıyorsun!
Ramazan 1 hafta önce
Kanun maddesi 7 ; Ülkenin kanun ile belirlenen bayrak hiç bir şekilde değiştirilmesi mümkün değildir. Görsel ve yazılı basında görüp okuduğum kadarıyla Şeklini, biçimini değiştirmeye tevessül edilmiş, değişik figür veyahut resim ekleyenler hakkinda soruşturma açılmasını talep ediyorum. Bayrağımız birilerinin oyuncağı olamaz.Saygılarımla.
Ramazan 1 hafta önce
Ülkenin bayrağı şekil veyahut biçimi değiştirilemez. Algı operasyonu ile değiştirmesi düşünülemez. Bayrağı bayrak yapanlar o topraklar yaşayan insanlardır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın