banner614

VATANDAŞLAR İLGİSİZLİKTEN ŞİKAYETÇİ

banner619

Düzce’de melen yatağına dökülen kimyasal atıklardan vatandaşlar şikayetçi. Kimyasal atıklar nedeniyle oluşan kokudan dolayı evlerinde oturmaz hale geldiklerini belirten vatandaşlar, yetkililerin ilgisizliğinden dert yandı.

Düzce 15.05.2020, 18:30 15.05.2020, 17:32
1615
VATANDAŞLAR İLGİSİZLİKTEN ŞİKAYETÇİ
banner785

Düzce’de kimyasal atıkların melen yatağına dökülmesinden dolayı vatandaşlar şikayetçi. Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattına gelen şikayette, kimyasal atıkların oluşturduğu kötü kokudan dolayı vatandaşların evlerinde duramaz hale geldiği belirtildi.

İSKİ Düzce Havza Koruma Şefliği’ni arayarak konuyu belirttiklerini ifade eden vatandaşlar, kimyasal atıkların halen daha temizlenmediğini belirterek kötü kokunun yayılmaya devam ettiğini aktardılar.

Çamköy ve Orhangazi Mahallesi muhtarlarının da bu konudan şikayetçi oldukları ifade eden vatandaşlar, yetkililerin ilgisizliğinden dert yandı.

Yorumlar (5)
Yusuf 9 ay önce
Melen çayının TDS oranı İstanbulda bir konutta akan sudan bile temizken Düzce’nin temizlik işlerini Melen’in üstlenmesi ibretliktir, ey belediye Melen senin çöp kamyonun değildir. Ey Düzceli bari Melen’e sahip çık evlatların için bir şey yap. Düzce bir isviçre olabilirdi!
Düzceli 9 ay önce
Orada eskiden bişey dökülüyordu şimdi neden oraya dökülüp insanları rahatsız ediyorlar bu tarz atıkların toprağa gömülerek atılması gerekli bence
Ahmet 9 ay önce
Bende şikayet ettim bir sonuç yok cevre müdürlüğü ve zabıta geldiğini gördüm ama yine bir yaptırım yok yine dökmeye devam ediliyor
JAA 71 9 ay önce
MELEN BOYUNCA SANAYİ ATIĞI, EVSEL ATIK, KİMYASAL ATIK, HURDA AKLINIZA NE GELİRSE ATILIYOR, HAVALARIN ISINMASI İLE BİRLİKTE ÇÖP KOKUSU, SİNEK AZİZİYE VE MERGİÇ MAHALLESİNE KADAR YAYILIYOR. BURADAN KAYNAKLI HASTALIKLAR YAKINDIR. KİM TEDBİR ALACAK.
Vatandas 9 ay önce
Cevreyi çöp degil insanlar kirletir duzceye ne zaman yapilacak kati atik tesisi çöp tesisi
13°
kapalı