banner851

banner614

VATANDAŞLAR NEFES ALACAK, ÇOCUKLAR OYUN OYNAYACAK

banner619

Kontrollü normalleşme döneminin başlamasıyla birlikte vatandaşların nefes alabileceği parkların tamir ve bakımına ağırlık veren Düzce belediyesi ihtiyaç olan bölgelere yeni parkların inşasını da hızlandırdı. Bu çerçevede Aziziye Mahallesi’ne çocukların oyun oynayabileceği diğer vatandaşların ise dinlenebileceği bir pak inşa edilerek vatandaşların hizmetine sunuldu.

banner846
Düzce 04.06.2021, 11:20 05.06.2021, 19:15
612
banner844

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yeni normalleşme döneminin başlamasıyla birlikte şehir merkezindeki mahallelerde parkların bakımına ve onarımına ağırlık vermeye başladı.

Pandemi dolayısıyla evlerinde iyice bunalan ve sıkılan vatandaşların nefes alabilecekleri alanları yenileme çalışmalarını hızlandıran Düzce Belediyesi, çocukların oyun oynayabilecekleri ve yetişkinlerin de dinlenebilecekleri park çalışmalarına ağırlık verdi. Çalışmalar kapsamında çocuk parklarında tamir, bakım ve yenileme yapılırken çocuk oyun parklarının yenilerinin de inşasına başlandı.

Çocuk oyun alanlarının güvenliği ve dayanıklılığı konusunda büyük bir titizlikle çalışan ekipler, mahalle oyun parklarını detaylı olarak incelemeye devam ediyor. Şehrin çeşitli bölgelerinde park alanları oluşturan belediye son olarak Aziziye Mahallesi’ne oyun parkı kurarak mahallelerine hizmetine sundu.

Belediyenin ihtiyaç duyulan mahallelerde hız kesmeden yeni park çalışmalarına devam edeceği öğrenildi.

Yorumlar (9)
Düzceli.. 2 hafta önce
Ne hızlanma ama.. 2 yılda Düzce gibi bir yerde parkları yapamadılar.. Yasaklarda kazdıkları, Öncünün , süper çalışıyorlar, cadde projesi dediği 350 metrelik yer bir durdu, pir durdu.. Millet çukurlara düşmeden gitmenin derdinde..
Temel 2 hafta önce
Önce imar planındaki yollar açılsa iyi olmazmıydı.. (Beyciler, 1711 sk.)
Konuralp li 2 hafta önce
Konuralp in her mahallesinde park olduğu için listede adı bile geçmiyor
Resul İnan 2 hafta önce
Şehit murat demir mahallesine istiyoruzzzz
Nusrettin 2 hafta önce
Parkları yapıyosunuz iyi hoşta serseriden geçilmiyor. Bekçiler niye var? Polisler gelipte neden kısıtlama saatinde birşey yapmadan gidiyor? Sesiniz işinde gücünde vatandaşa çıkıyor anca!
hamidiyeli 2 hafta önce
Hamidiye mahallesindeki park 25-35 yaş arasındaki gençlerin toplanma yeri. kadınlar çocukları alıp nasıl parka götürecek biri bana söylesin
talep 2 hafta önce
Dereli tütüncü de hiç park yokkkk
kasabalı 2 hafta önce
koskoca konuralp de bir tane çocukların oynaya bilecegi hiç bir aian bir park yok yerseniz düzce de karpuz cok gerci muhtarlardan da hiç bişey olmaz konuralpe
Kemal Kaya 2 hafta önce
Nusrettin mah üvey evlat muamelesi görüyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
parçalı az bulutlu