banner851

banner955

VATANDAŞLAR TOPLANMAYAN ÇÖPLER NEDENİYLE ŞİKAYETÇİ...

Kalıcı Konutlar’da (Bahçeşehir) bulunan eski güreş sahasının çevresindeki çöplerin toplanmamasına vatandaşlardan tepki geldi. Konu ile ilgili Düzce Belediyesi Beyaz Masa birimine şikayette bulunan vatandaşlar aldıkları, “Pazar günleri temizlik işçilerimiz çalışmıyor” cevabı karşısında şaşkına döndüler.

Düzce 26.07.2020, 14:31 27.07.2020, 10:53
2949
VATANDAŞLAR TOPLANMAYAN ÇÖPLER NEDENİYLE ŞİKAYETÇİ...
banner1032

Kalıcı Konutlar’da (Bahçeşehir) Pazar günleri çöplerin toplanmamasına vatandaşlar tepki gösterdi. Düzce Belediyesi Beyaz Masa birimine konu ile ilgili şikâyette bulunan vatandaşlar, “Pazar günleri Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmıyor. Pazar günleri temizlik yapmıyoruz” cevabı aldılar.

Eski Güreş Sahası çevresinde bulunan çöpler nedeniyle evlerinden dışarıya çıkamadıklarını ifade eden vatandaşlar, çevre kirliliğini cep telefonu ile görüntüleyerek 0 542 767 18 81 No’lu Öncü Haber WhatsApp ihbar hattına gönderdiler.

Konu ile ilgili bugün Düzce Belediyesi Beyaz Masa Birimi ile irtibata geçtiklerini ve çöplerin toplanması konusunda şikâyetlerini ilettiklerini söyleyen bir vatandaş,  “Belediyeyi aradık, Pazar günleri işçilerin izinli olduğunu söylediler. Pazar günleri temizlik yapamıyoruz.  İşçilerimiz evlerinde dinleniyor.  Çöpler nedeniyle ailecek kimse parka çıkamıyor, spor yapamıyor, yürüyüş yapamıyor” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlar parkların hafta sonu yoğun olduğunu belirterek, belediye yetkililerinden bazı işçilerin hafta sonu çalışması talebinde bulunduklarını aktardı. Belediyenin bu talep karşısında her hangi bir geri dönüş yapmadığı belirtildi.

Düzce Belediyesinden Açıklama...

"Söz Konusu Bölgede Gerekli Temizlik Çalışması Yapıldı"

Konu ile ilgili Düzce Belediyesi tarafından yapılan açıklamada ise, söz konusu bölgede bugün temizlik çalışmasının yapıldığı ifade edildi. Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nün Pazar günleri de çalıştığı belirtilen açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

"Bahse konu yer için saat 11:54 te şikayet Beyaz Masa uygulaması ile sisteme düşmüş olup yemek molasindan sonra gerekli temizlik çalışması yapılmıştır. Pazar günü çalışmama gibi bir durum ekiplerimiz için söz konusu değildir."

Yorumlar (13)
Crzy81 2 yıl önce
İnsanımızın suçu var hizmeti aksataninda onkadar suçu var ...o çöp tenekeleri oraya yetersiz sokak hayvanlarida onları dağıtabiliyor böyle şeyler gündeme gelecekki hizmet aksamasin !
vatandaşın hiç mi suçu yo 2 yıl önce
11.54 te şikayet sisteme girilmiş sizde haberde yazmışsınız ama size gelen mesajda saat 12.01. demekki vatandaş belediyeyi aradıktan sonra sizi aramış. ayrıca o çöpleri yere atanların hç mi suçu yok. vatandaşı uyaran da bir haber yapın.
Düzceli 2 yıl önce
Atmayın arkadaşım yerlere çöp sonra sokağa cikamazsiniz yürüyüş spor yapamazsınız sonra belediye almıyor toplamıyor oluyor adamların bir pazarı var birakinda dinlensinler
HASAN YILMAZ 2 yıl önce
maşAllah tebriklerimi sunuyorum
ETHEM 2 yıl önce
Vatandaşlarımızdan rica ediyorum gelişi güzel çöpleri atmayalım o çöpleri toplayanlarında insan olduğunu unutmayalım belediye temizlik işleri yirmidört saat hizmet verdiğini bilenlerden biriyim dünya temizliği bizden öğrendi bizde kirletmeyi onlardan öğrenmeyelim temizlik işlerinin yaptığı hizmetlerinden dolayı tebrik eder başarılarının devamını dilerim temizlik konusunda duyarlı vatandaşları da taktir ederim
Ökkeş 2 yıl önce
Belediyenin işbilmezliği, kültablasi gibi küçücük çöp kutusu koyarsan olacağı bu. Vatandaş taştıgi için çöp kutusunun yakinina bırakmak zorunda kalmış mecburen!
Düzceli 2 yıl önce
Düzce halkı pis maalesef sürekli “devlet bize bağmiir”
Belediyeye şikayet edeceğinize bence milli eğitim bakanlığına şikayet edin, 12 sene zorunlu eğitimin bitmiş ürünü bu olmamalı! Hayvanları hizaya sokan eğitim bizim insanımızı neden düzeltmeniyle? Milli eğitime sorumdur lütfedip cevaplarlarsa sevinirim
düzceli 2 yıl önce
yeter artık düzce ye Belediye başkanı lazım hemde acil BAKAN BEY LAZIM DEĞİL HEP BAKIYOR SORUN ÇÖZMÜYOR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
23
açık