banner851

banner614

VATANDAŞLAR YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR

banner619

Türk Kızılay Düzce Şubesi, Düzce’de ücretsiz maske dağıtımına devam ediyor. Koronavirüs tedbirleri kapsamında araç trafiğine kapatılan ve kısıtlama olan İstanbul Caddesi üzerinde Kızılay ekiplerince dağıtılan ücretsiz maskelere vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

banner846
Düzce 14.04.2020, 14:07 14.04.2020, 14:50
3185
banner844

Türk Kızılay Düzce Şubesi, Düzce’de ücretsiz maske dağıtımına devam ediyor. Kısıtlama olan cadde girişlerinde Kızılay ekiplerince vatandaşlara ücretsiz maske dağıtılıyor.

Düzce’de İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi kararlarınca vatandaşların ve araçların yoğun olduğu bölgelerde trafiğe kapatılan cadde ve sokaklarda Kızılay ekiplerince ücretsiz olarak dağıtılan maskelere vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Yaya ve araç trafiğine kısıtlanan noktalarda maskesi olmayan vatandaşlara ücretsiz dağıtılan maskeler, vatandaşlar tarafından beğenilirken yoğun ilgi gördü.

Yorumlar (3)
Vatandaş 1 yıl önce
Maske almak için sokağını çıkacağız evlere maske dağıtılsın
Mustafa özcan 1 yıl önce
Kızılay dan maske istedim, abi masken var dediler vermek istemediler, düzceli lere sesleniyorum, maskeyle ihtiyaçınız varsa dışarıys maskesiz çıkın, yüzünüzde maske varsa onunla sakın maske almaya gitmeyin,
Sabahattin yilmaz 1 yıl önce
Bizler köylerde yaşıyoruz
Gözden çıkardılar herhalde bizi
12°
açık