banner851

banner614

VATANDAŞLAR ZOR ANLAR YAŞADI

banner619

Yoğun yağışlar sonrası kendilerini korumak için bir apartmanın içine giren sokak köpekleri vatandaşlara zor anlar yaşattı. Apartmana giremeyen vatandaşlar 153 beyaz masadan yardım istedi.

banner846
Düzce 19.06.2020, 14:46
2263
VATANDAŞLAR ZOR ANLAR YAŞADI
banner844

Düzce genelinde etkili olan sağanak yağış sonrası sokak köpekleri yağmurdan korunmak için Şerefiye Mahallesi Rasim Betir Paşa Bulvarı üzerinde bulunan bir apartmanın içine girdi.

Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattına (0542 767 1881) gelen görüntülerde çok sayıda köpeğin apartmanın içine girdiği görüldü.

Sokak köpekleri ayrıca apartmana girmek isteyen vatandaşları da apartmanın içine sokmadı.

Konuyu Düzce Belediyesi 153 Beyaz Masa ekiplerine bildirdiklerini ifade eden vatandaşlar yarım saat olmasına rağmen hala bir görevlinin gelmediğini aktardı.

Yorumlar (10)
Efe 1 yıl önce
Arkadaki beyazlı siyahlı köpek bizim mahallenin köpeği
Burak 1 yıl önce
O zavallı hayvanlara hoşt derseniz giderler. Bakalım onların hesabını nasıl verecek insanoğlu Ahiret günü
Mina 1 yıl önce
Vay be ne yazık hayvanların yaşam alanlarını istila edin bir lokma yiyeceği dahi çok görün zor durumdaki hayvanlar kapalı alana sığındı diye olay çıkartın. Düzcede belediyesinin de düzcelilerin de şu hayvan nefreti ne olacak bilmiyorum sığ ve cahiller.
...... 1 yıl önce
Siz şimdi bu haberi böyle büyüterek yapınca me oluyor onu anlamıyorum artık sizin gerçekten hayvan karşıtı olduğunuzu düşünmeye başladım buraya kadar haber yapmaya gerer yok artı o şahıslarda beyaz masayı arayınca çok mı güzel olucağını sanıyor o hayvanlar barınakta ne halde kalıyor gidip görüp hiç yüreklerini sızlattılarmı hayır varya yoksa şikayet düzcede okadar çok esik varken yapılması gereken varken olaya bak sen
Xxxx 1 yıl önce
Kac gündür beyaz masayı arıyoruz. Sokak köpeklerine çare bulamadık. İlla birilerine zarar verilince önlem alınacak. Ve birinin canına bir şey olduğu zaman bunun sorumlusu yok. Ne işe gidebiliyoruz ne de müşteriler gelebiliyorlar. Can güvenliğimiz yok. Ve çoğu da saldırgan.
Nurettin özcan Veteriner 1 yıl önce
Veteriner hizmetleri md lüğü olarak itfaiye gibi anlık hizmet veremiyoruz ve gün içerisinde 153 şikayetlerine müdahale edildiği gibi bu şikayetede müdahale edilmiştir.Bunun yanında düzcemize diğer illerden çok sayıda köpek bırakıldığı bilinmelidir.
Tmr 1 yıl önce
Belediye sağ olsun...
hahaha :D 1 yıl önce
vatandaş köpek barınağına girerse haber olur yalnız
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın