banner851

banner955

VATANDAŞLARA İKRAMLARDA BULUNULDU

Gece saatlerinde Düzce’de etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle yolda kalan araç sürücüleri ve yolcuların imdadına Kızılay Düzce Şubesi ekipleri yetişti. Kızılay ekipleri gece boyunca yolda kalan araç sürücüsü ve yolculara sıcak yemek ve içecek ikramında bulundu.

Düzce 12.03.2022, 12:15 13.03.2022, 15:59
1760
banner1032

Düzce’de etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle, bazı araçlar Bolu Dağı Düzce kesiminde yolda kaldı. Yolda kalan araç sürücüleri ve yolculara, bölgeye ulaşan Kızılay Düzce Şubesi Afet ekipleri ve Kızılay Gönüllüleri, sıcak yemek ve içecek ikramında bulundu.

Çalışmaları gece boyunca yakından takip eden Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Av. Arb. Halil Aydın, araç sürücüsü ve yolcularla yakından ilgilendi.  

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Kızılay Düzce Şube Başkanı Av. Arb. Halil Aydın; “Ülkemiz genelinde etkili olması beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle Kızılay olarak hazırlarımızı tamamladık. Beklenen yağışın bölgemizde de yaşanmasından dolayı Ankara istikametinde yolda duraklamak zorunda kalan vatandaşlarımıza yiyecek ve içecek ikramlarında bulunuldu. Yoğun yağışın neden olabileceği olumsuzluklara karşı çalışmalarına devam eden Kızılay çalışanlarına ve Gönüllülerine teşekkür ederim” dedi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
YAVUZ0881 7 ay önce
Kızılayın şirketleşip kerem kınık denen zatın uzaktan kendine tapuladığını bilen varmı kızılay değil KINIKKIZILAY memlekete hayırlı olsun
15
kapalı