banner851

banner614

“VATANDAŞLARIMIZ DA BU TEDBİRLERE UYUYOR”

banner619

‘7 Gün 7 Konu’ şeklinde yürütülen koronavirüs denetimlerinin Düzce ayağında Düzce Valisi Cevdet Atay Aziziye Pazaryeri’nde incelemelerde bulundu. Atay, pazaryerinde tedbirlere uyulmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

banner846
Düzce 22.10.2020, 12:47 22.10.2020, 16:09
398
“VATANDAŞLARIMIZ DA BU TEDBİRLERE UYUYOR”
banner844

Yurt genelinde hafta boyunca "Sağlık İçin Hepimiz İçin" sloganıyla yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde yapılan koronavirüs denetimleri devam ediyor.

‘7 Gün 7 Konu’ şeklinde yürütülen denetimlerin Düzce ayağında Düzce Valisi Cevdet Atay beraberindeki kamu kurum ve kuruluşlar ve meslek odalarının temsilcilerinin katılımıyla Aziziye Pazaryeri’nde inlemelerde bulundu.

Vali Atay, koronavirüs tedbirleri kapsamında Perşembe Pazarı’nda alınan tedbirlerin uygulanmasında hassasiyet göstermelerini, esnaf ve vatandaşlardan kurallara riayet etmelerini istedi. Vatandaşlara maske hediye eden Vali Atay, pazarcı esnafına hayırlı işler diledi.

Denetim sonrası pazarda gerekli tedbirleri alınmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Atay, “Vatandaşlarımızın da bu tedbirlere uyuyor. Toplum sağlığımızın, ailemizin ve sevdiklerimizin sağlığını korumak için alınan tedbirlere lütfen uyalım, uymayanları uyaralım" dedi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (1)
Osman 7 ay önce
Vatandaş uyuyor, sen uyuyorsun, ben uyuyorum... Peki bunca insan nasıl hastalanıyor?
25°
açık