banner851

banner614

VATANDAŞLARIN İSTEKLERİNİ DİNLİYOR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, pandemi süreci olmasına rağmen mahalle ziyaretlerini aksatmadan esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Özlü, önceki akşam da Cedidiye ve Azmimilli mahallelerinde yaptığı çat kapı ziyaretler ile vatandaş ile hasbihal ederek talepleri dinledi.

banner619
Düzce 30.04.2021, 09:30 30.04.2021, 09:10
1186
VATANDAŞLARIN İSTEKLERİNİ DİNLİYOR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, mahalle ziyaretleri kapsamında Cedidiye ve Azmimilli mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek gönül bağını güçlendiriyor.

Başkan Özlü, mahalle gezilerinde vatandaşlardan   kendisine yöneltilen talep ve önerileri dinleyerek yapılması gerekenleri ilgili birim amirlerine iletti.

Bu yıl ziyaretleri pandemi sebebiyle toplanma şeklinde değil de mahallelerde çat kapı olarak gerçekleştirdiklerini ve gelen talepleri de istişare kültürü ile çözdüklerini belirten Başkan Özlü, “Her gün iftar öncesinde mahallelerimizde vatandaşlarımızın kapılarını çalıp onların istek ve taleplerini dinliyoruz. Sorunları yerinde görüp birlikte çözüm konusunda istişarelerde bulunuyoruz” ifadelerinde bulundu.

PROJELER HEYECAN UYANDIRDI

Mahalle ziyaretlerinde Başkan Özlü’yü karşılarında gören vatandaşlar ise Özlü’ye belediye faaliyetlerinden dolayı teşekkür ederken projelerin heyecan uyandırdığını ve çalışmalara tam destek verdiklerini söyledi.  

Ziyaretleri esnasında çocuklarla da yakından ilgilenen Dr. Özlü onları çeşitli hediyelerle sevindirmeyi de ihmal etmedi. Özlü'nün 56 mahallede vatandaşlarla buluşmaya devam edeceği öğrenildi.

Yorumlar (8)
BAŞKANA... 5 ay önce
BAŞKAN CEDİDİYEDE BİZİM MAHALLEDE TOPLANTIDA SÖZ VERDİĞİN BANKLAR GELMEDİ..PARK BAHÇELER MÜDÜRÜNE Bİ HATIRLATALIM...
Resul İnan 5 ay önce
1 adet salıncak 1 adet kaydırak koyamadığı ŞEHİT MURAT DEMİR MAHALLESİ ne de bekleriz BAKAN beyimizi
luizao 5 ay önce
Baskana soleyinde merkezi guzel bir yere paten parki yapsin ambulansta koyulsun basina yazik gencler anitparkta yollarda genclere deger verin biraz hep bana benden olana olmayin
Hasan 5 ay önce
Pandemi zamanı evde oturan vatandaşa ne anlattınız acaba?mhp ile ittifak yokmu onlarıda alsanıza yanınıza?
vatandaş 5 ay önce
kervan kavşağını yanlış yapıyor ve projelendiriyorsunuz NASIL BİR MÜHENDİSİNİZ VAR ANLAM VEREMEDİM VATANDAŞA KOLAYLIK YAPAYIM DERKEN ZORLUK ÇIKARTMAKDAN BAŞKA DERDNİZ YOK BOL AŞ LOKANTASININ KAPALI YOLUNU ŞEHİR MERKEZİNE AÇIN IIŞKLARI KALDIRIN TÜMSEK YAPIN BU KADAR BASİT DİLİMDE TÜY BİTTİ VATANDAŞ CEREMESİNİ ÇEKİYOR YAZIK
akif 5 ay önce
hangi projeler?tokinin yaptıklarımı?
Vatandaş 5 ay önce
Kamuya bulaşan özel sektöre bulaşmayan virüs konusuna da bi el atsın bence
Yamalı Pantalon 5 ay önce
Tebrik ediyorum. Sürekli halk ile iç içe , sorun çözücü olunması gerekliydi.