banner851

banner614

VATANDAŞLARIN ŞİKÂYETLERİ ŞOFÖRLERE AKTARILDI

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ün toplu ulaşım sisteminin kalitesini artırmak ve Düzcelilerin konfor içinde ulaşım imkanına sahip olması amacıyla 2020 yılında yeni otobüslerle değiştirilen ulaşım sistemi hakkında Düzce Ulaşım A.Ş. yetkilileri hem şoförlerin sorunlarını dinledi hem de vatandaşların şikayetlerini iletti.

banner846
Düzce 23.06.2021, 18:00
1110
VATANDAŞLARIN ŞİKÂYETLERİ ŞOFÖRLERE AKTARILDI
banner844

Düzce Belediyesi iştirak şirketlerinden biri olan Düzce Ulaşım A.Ş. şoförlere yönelik eğitimlerine devam ediyor. Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya, Düzce Ulaşım A.Ş. yönetim kurulu üyeleri ile Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Planlama sorumluları Recep Ölmez ile Aydoğan Özbay ve şoförler katıldı.

“HER 10 DAKİKA BAHÇEŞEHİR’E GİDİYORUZ”

Toplantının ilk gündem maddesi olarak vatandaşların şikâyetlerini şoförlere aktaran Ulaşım A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Levent Sivrikaya, şoförlerin duraklarda mutlaka durmalarını, özellikle dış hatlarda yolcuları beklemeleri ve korna konusunda duyarlı olmalarını istedi.

Sivrikaya, yeni ulaşım sistemi ile ilgili olarak vatandaşlardan güzel tepkiler aldıklarının da altını çizerek “Hızlı bir ulaşım sistemimiz var. Bahçeşehir bölgesine daha önce 40 dakikada bir gidiyorduk, artık her 10 dakikada Bahçeşehir’e gidebiliyoruz. Bazen 7 dakikaya düşüyor. Sizin isteklerinizi biz de gereken yerlere söyleyeceğiz. Elimizden gelen yardımı yapacağız. Hedefimiz bu hizmeti en güzel şekilde vermektir” dedi.

KENT KART SİSTEMİ YENİDEN ANLATILDI

Şoförlerin eğitim ve sorunların masaya yatırıldığı toplantıda Kent Kart ile ilgili sorunlar da ele alındı. Kent Kart yetkilileri, makinelerin çalışma sistemi ile ilgili yeniden bilgi vererek hataların en aza indirmeye çalıştı.

Toplantı şoförlerin istek ve taleplerinin dinlenmesinin ardından sona erdi.

Yorumlar (6)
Citizen 1 ay önce
Şoförlere önce nezaket eğitimi verilmeli! İki hafta önce bağlantı yolu Total önünde belediye minübüs şoförü muhtemelen yola bakmayıp başka bir şeyle ilgilendiği için aracının şeritten çıktığını farketmeyip, solladığım esnada üstüme çıkıyordu. Uya(ndı)rmak için kornaya bastığımda ise aracın içi yolcu dolu olmasına rağmen camdan elini kolunu sallayarak hareket yapıyordu. Bu maganda tiplerle hiçbir iyileştirme yapamazsınız…
Sema 1 ay önce
Universite baglantı sıkıntı. Çok seyrek geliyor dolmuş. Hiç olmazsa yarım saatte bir gelmeli üniversiteye giden araclar.
mehmet er 1 ay önce
kavşaklarda dönel kavşaktaki araclara yol verselerde iyi olur
EL FRENİ 1 ay önce
BİR HAFTA KULLANDIM ARACIM BAKIMDAYKEN, EL FRENİNİ ÇEKMEDEN AÇILIP KAPANMAMASI GEREKEN KAPILAR, DAHA YOLCU ADIMINI ATAR ATMAZ PALDIR KÜLDÜR HAREKET EDİYOR! KOCAMAN KAPI TUTACAK YER YOK YOLA DÜŞÜYORDUM!
Öğrenci babası 1 ay önce
Neden üniversite yeşil arabalarda genç kart yani abonman kartlar geçmiyor
Vatandaş 1 ay önce
Ya araçlar küçük ve trafik sıkışmasına sebep oluyor 10 tane küçük araba göndereceğinize 2 tane otobüs gönderir hem konforlu hemde sıkışmadan gideriz gideceğimiz yere