banner851

banner614

VEKİL YILMAZ SAHADA

banner619

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz TBMM’ de ikinci Yasama yılının bitmesinin ardından dur durak bilmeden Düzce merkez başta olmak üzere ilçe ve köyleri karış karış gezdi.

banner846
Düzce 22.09.2019, 12:57 23.09.2019, 16:35
1209
banner844

Milletvekili Yılmaz, üçüncü yasama yılının açılmasına sayılı günler kala MHP teşkilatları ile birlikte Esnafları, sivil toplum kuruluşlarını, muhtarları ve köyleri ziyaret ederek onların dile getirdiği sorunları ve ihtiyaçları dinledi.Ziyaretleri kapsamında Ören ve Avlayan köylerini de ziyaret eden milletvekiline, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Cumayeri MHP  İlçe başkanı Özcan Orhan’ da eşlik etti.

Ayrıca Vekil Yılmaz, Boğaziçi beldesinde yapılan yeni kavşakta yerleri olan vatandaşların sorunlarını tek tek dinleyerek çözüm arayışları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Akçakoca ilçesinde meydana gelen sel afetinin ilk gününden bu yana çalışmalarına ara vermeden sahada çalışmalarda bulunan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce Halkı tarafından takdir topluyor.

Yorumlar (7)
YAVUZ 0881 2 yıl önce
Şova devam hanginizin çakılı bir çivisi var şu düzceye şov yapmaktan başka
Cadde 2 yıl önce
Ümit Abi Candir Düzce Böyle Bir Vekile Sahil Oldugu için Cok Sansli
Merkez Kırk Bir Kırk Beş 2 yıl önce
Bir gün ben de vekil olcam. Basın mensuplarıyla iyi diyaloglar kurcam. Onlarla sohbet edecem. Ziyaret edicem. Unutulmuş tüm meslek gruplarının gönlünü alıcam. Halkı beni nerde isterse ben orda olcam. Camide, pazarda, kahvede, cephede veya her hangi bir yerde. Teşekkürler Öncü Haber. Yöremizin sesi.
Burak Erden 2 yıl önce
Düzce kalpten giderken neredeydi? Ses seda yoktu. Mecliste fındıkla ilgili bir konuşma yaptı. Onun kazancından yiyor. Doktor sorunuyla ilgili bastırması lazım. Sonucta İktidarın ortağı...
Adnan 2 yıl önce
Gönülden görevini yapmaya çalışıyor. Din, dil,ırk ve siyasi görüş farketmeksizin her vatandaşa örnek biri. Ben kendisini tebrik ediyorum. Ki kendinde hakkım yok varsa da helal olsun. Diğer vekiller de duyup görsün.
doğru...amma... 2 yıl önce
Doğru dur durak bilmedi ama hala uğrayamadığı çok kıymetli kişiler ve kurumlar var,
Düzce li 2 yıl önce
Helal olsun, tebrik ederim.