banner851

banner614

VEKİL YILMAZ YALNIZ BIRAKMIYOR

banner619

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, 17-18 Temmuz tarihlerinde Akçakoca'da yaşanan sel felaketinde hasar gören Uğurlu Köyü'ne bir ziyaret daha gerçekleştirerek, vatandaşların sıkıntı ve taleplerini dinledi.

banner846
Düzce 18.09.2019, 18:14
1576
VEKİL YILMAZ YALNIZ BIRAKMIYOR
banner844

2 ay önce yaşanan sel ve heyelan afetinde büyük yara alan Akçakoca'nın köylerinde hayatın normale dönmesi için çalışmalar devam ediyor.

Bir yandan yıkılan ya da hasar gören yol, köprü ve yerleşim yerleri onarılırken, diğer yandan hem destek olmak hem de moral vermek için idareci ve siyasiler sık sık soluğu köylülerin yanında alıyor.

Kendisi de aslen Akçakocalı olan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, memleketine yaptığı ziyaretler sırasında her fırsatta sel mağduru vatandaşlarla bir araya geliyor.

Bu kapsamda afetin vurduğu köylerden olan Uğurlu Köyü'ne giden Milletvekili Yılmaz, köylülerin hal hatrını sordu. Köy kahvesinde vatandaşlarla sohbet edip, tekrar 'Geçmiş olsun' temennisinde bulunan Yılmaz, sıkıntı ve taleplere de kulak verdi. Afetin açtığı yaraların hızla sarılması için dört koldan çalışıldığını belirten Milletvekili Ümit Yılmaz, ihtiyaçların giderilmesi ve varsa sıkıntıların çözülmesi noktasında her zaman yanlarında olduklarını vurguladı.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (2)
sadık 2 yıl önce
Vekil Yılmaza başarılar dilerim. Gittiği ilgilendiği yerler var, gitmediği dönüp bakmadığı böylece kalpleri kırılan çok çok değerli kişiler ve yerler de var. olsun bakalım. makamlar geçici. kalacak olan hoş bir sedadır bu gök kubbede
akça 2 yıl önce
akçakoca belediye başkanı nerede,vekil gelmiş başkan yok.sorun dinle dinle nereye kadar bir çare var mı birşey yapabiliyor mu