banner851

banner614

“VERİMLİ BİR GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRDİK”

banner619

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile önemli bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede Düzce’deki sağlık yatırımları ve mevcut ihtiyaçlar masaya yatırıldı.

banner846
Düzce 18.06.2021, 11:12 19.06.2021, 16:56
1418
banner844

Bir yandan AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanlığı koltuğunda Anadolu’yu karış karış gezerek kadın girişimciliğine teşvik eden Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, bir yandan da milletvekili kimliğiyle Düzce’nin sorunlarının çözümü için mesaisini aralıksız sürdürüyor.

Yaptığı girişimlerle bugüne kadar başta Düzce Atatürk Devlet Hastanesi olmak üzere kent genelindeki sağlık tesislerine birçok yeni bölüm ve doktor kadrosu kazandıran Keşir, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ve yardımcısı Halil Eldemir ile önemli bir görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmede ana gündem maddesi Düzce’nin sağlık yatırımları ve mevcut ihtiyaçlar oldu. Akçakoca Devlet Hastanesi proje ve inşaatında son durum görüşülürken artık ihtiyaca cevap vermekte zorlanan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne ek bina yapılması gerekliliği de gündeme geldi. Düzce’ye yeni uzmanlık alanları kazandırılması ve doktor kadrosu tahsis edilmesi için fikir birliğine varıldı. Öte yandan konuşmadaki bir diğer gündem maddesi de Düzce’de yeni tip koronavirüsle mücadelede son durum ve aşılama süreci oldu.

Toplantının verimli geçtiğinin kaydeden Vekil Keşir, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca ve Bakan Yardımcımız Sayın Halil Eldemir ile Düzcemizin sağlık yatırım ve ihtiyaçları ile diğer gündem maddelerimiz üzerine verimli bir toplantı gerçekleştirdik.” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (9)
SATICILAR 1 ay önce
YAHU MUNCURLUYU KACA PEŞKEŞ CEKTINIZ KIM NEKADAR YİYO..DESENIZE HASTANEYİDE SATCAKSINIZ..ZATI HER BİRİMI SATINIZ
memur 2 ay önce
sağlıkda çalışan memurlara 2.sınıf vatandaş muamelesi yapan kibir abidesi bakan..
Masa 2 ay önce
Masanın arkasında ATATÜRK posteri RTE posteri kenarda kalmış şaşırdım açıkçası.. Bakanın odası bide, her yerde RTE yazması lazım :)
Aşı 2 ay önce
Aşı olmadınız mı niye maske takıyorsunuz :) Ben aşılıyım yazan maske ile gitseydiniz keşke bakanın yanına :) Turist çekerdik düzceye
magdur 2 ay önce
Hiç sevmediğim bakan sa.lık bakanı ve başkan eğitim bakanı haline bakanı diyanettin bakanı..
Adı Sağlıkcı.. 2 ay önce
sağlıkcıları ayrıştıran Bakan istifa....
cash81 2 ay önce
tarikatlar devletin her kurumuna sızmışlar
düzceli 2 ay önce
Menzil tarikatının sağlık bakanlığının içinde nasıl örgütleştiğini de sorsaydın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın