banner851

banner955

YAPANLARIN BULUNMASINI İSTİYOR

Düzce’nin Şerefiye Mahallesi D- Karayolu Caddesinde yalnız yaşayan 66 yaşındaki İsmail Şentürk, evinin önünde park ettiği aracının birkaç defa lastiğinin belirsiz kişilerce kesildiğini ancak, yapılan araştırmaların sonuç vermediğini öne sürerek, “Kasten yapıldığını düşünüyorum. Polise de başvurdum. Lastiklerim kesilince yaptırmakta maddi zorluk çekiyorum. Mağdurum.” Dedi.

Düzce 01.11.2021, 17:20
3817
YAPANLARIN BULUNMASINI İSTİYOR

Düzce’nin Şerefiye Mahallesi D-100 Karayolu Caddesi’ndeki evinde yalnız yaşayan, 66 yaşındaki İsmail Şentürk, kapısının önünde park ettiği aracının lastiğinin birkaç defa kesik bulduğunu, bunun belirsiz kişi veya kişilerce kasten yapıldığını düşündüğünü öne sürerek Öncü TV’ye  bu konudaki derdini dile getirdi. 

Şentürk, bu konuda resmi makamlara da başvurduğunu söyleyerek, “Park ettiğim aracımın lastiğinin patlak olduğunu gördüm. Lastik tamircisine zorlukla gittim. Tamircide, lastiğin kesilmiş olduğunu söylediler ve tamir ettiler. 1 ay önce ve 2 ay önce de böyle bir şey başıma gelmişti. Son olarak bir daha olunca, kasten yapıldığını düşünmeye başladım.  Kimseden şüphe etmiyorum, kimse ile de husumetim yok. Ancak böyle defaten kesilince kasten yapıldığını düşünmeye başladım. Lastiği kesen şahıs veya şahıslardan şikâyetçiyim. Mağdurum, her seferinde lastiğimi yaptırmakta maddi güçlük çektim. Yine olurda yine zorluk çekeceğim.” dedi.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (4)
ismail zengin 1 yıl önce
hacı sat banada kurtaryam o dertten seni
Şampiyon 1 yıl önce
Aracını kaldırama parketmiş ve kanıtlı…
can 1 yıl önce
ARABA TAM HURDA TÜV TÜRK NASIL BÖYLE ARABALARA IZIN VERIR COK BÖYLE HURDALAR DÜZCEDE DEVLET YARDIM ETMESI LAZIM BÖYLE INSANLARA
Yamalı Pantalon 1 yıl önce
Bu araç nasıl trafiğe çıkarılıyor. Şaşırıyorum. Muayene istasyonu onay verdiyse pes yani.
Yeni Sayımız