banner851

banner614

YAPILAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

banner619

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Organize Sanayi Bölgesinde (DOSB) bulunan Teknorot ve Sarsılmaz fabrikalarını ziyaret etti. Vali Atay’a fabrika ziyaretlerinde Düzce Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin ile Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu ile DOSB Bölge Müdürü Aylin Özdemir eşlik etti.

banner846
Düzce 08.07.2020, 11:11 08.07.2020, 18:17
1673
banner844

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti. Vali Atay, yaklaşık üç saat süren ziyaretinde önce Teknorot fabrikasını gezdi.

Vali ve beraberindeki heyeti Teknorot Genel Müdürü Cevat Aslan karşıladı. Aslan, ofisinde gerçekleştirilen toplantıda Vali Atay’a fabrika hakkında bilgiler verdi, ardından da üretim bölümlerini gezdirdi.

Günün ikinci ziyareti de Sarsılmaz Silah Sanayi fabrikasına yapıldı. Fabrika Genel Müdür Yardımcısı Nuri Kızıltan heyeti ofisinde ağırladı ve fabrika hakkında bilgi verdi.

Ardından da tüm heyet fabrikayı gezdi. Gezi sonrasında ortak açıklama yapan Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin ile DOSB Başkanı Selim Yirmibeşoğlu şu görüşlere yer verdiler: “ Valimiz sayın Cevdet Atay’ı ağırlamaktan onur duyduk. Valimizin gezi sırasında, fabrikanın üretim bölümlerinde detaylı incelemesi, çalışanlardan bilgi alması, sohbet alması bizi ayrıca sevindirdi. OSB Düzce’nin üretim lokomotifidir. Üretim hacmi ve istihdam ile OSB Düzce’ye büyük bir ekonomik değer katmaktadır.” 

Yorumlar (4)
Vatandaş 12 ay önce
Altyapıları üst yapılar acıl yapılmalı derhan yatırımcıların ayagına gitmeli özellıkle yurt dişi büyük bir reklam kanpanyası yapılmalı yard8ncı olunmalı lütfen
Mustafa 12 ay önce
Sayın valım bir vatandas olarak söylüyorum buralara bir meslek okulu branşlarını işveren belırlemeli ilk müdale için saglik ocagı yine ilk müdale için donanımlı itfayıye olmalı lütfen bu konuları degerlendirin
Resul İnan 12 ay önce
eli yüzü düzgün iki büyük fabrikayı gez, diğerleri rezil halde ne sor ne incele yüzünü dönüp çek git ohh mis
Resul İnan 12 ay önce
iki eli yüzü düzgün büyük fabrikayı gez dostlar alışverişte görsün diğerleri rezil halde yüzünü dönüp çek git
15°
açık