banner851

banner955

YAPIMINA BAŞLANDI…

Düzce Belediyesi bünyesinde kurulan Düzce Ulaşım AŞ için Akınlar Mahallesi’nde garaj yapımına başlandı. Binanın kısa süre içerisinde tamamlanıp, tüm araçlara hizmet vermesi bekleniyor.

Düzce 27.09.2020, 17:00
2495
YAPIMINA BAŞLANDI…
banner1032

Düzce Belediyesi ulaşımda yeni dönemi başlattı. 114 yeni araç Düzce sokaklarında yolcuların hizmetine sunulurken, araçların bekleme ve garajları konusunda da yeni yer yapım çalışmasına başlandı.

Akınlar Mahallesi’nde Kamyoncular Kooperatifinin karşısında ki alanda yapımına başlanan garaj ve hizmet binasını Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve beraberindeki heyet yerinde inceledi.

Şehir içi ulaşım sisteminde yapılan devrim gibi yeniliğe donanımlı hizmet alanları ile daha güzel olacağını belirten Başkan Özlü, “ Yeni binamızın yapım çalışmasına başladık. Kısa süre içerisinde tamamlayarak tüm araçlarımızın bekleme yeri olacak. Garaj içerisinde araç yıkama alanlarını da yapacağız” dedi.

(İHA)

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (1)
Emine 2 yıl önce
Arabaları değiştireceğine 3 aydır su sorunuyla boğuşuyoruz önce bu sorunu çözsünler kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz bıktık artık bu su sıkıntısondan
20
açık