banner851

banner614

YARDIM PARALARI KAPILARDA ÖDENİYOR…

banner619

"Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi" kapsamında, yardıma muhtaç ailelere 1000 TL'lik yardımları PTT görevlileri ile Polis, Jandarma ve Gece Kartalları olarak bilinen Bekçiler eşliğinde dağıtılmaya başlandı. Düzce merkez ve köylerde bulunan dar gelirli vatandaşlara, paralar imza karşılığında kapılarında ödeniyor.

banner846
Düzce 03.04.2020, 15:26 03.04.2020, 16:38
4139
banner844

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan "Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi"  kapsamında bin liralık sosyal yardım paraları Düzce’de dar gelirlin ailelere dağıtılmaya başlandı.

PTT görevlileri, tespit edilen dar gelirli ailelere Polis, Jandarma ve Gece Kartalları eşliğinde imza karşılığında kapılarında ödeme yapıyor.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca ihtiyaç sahiplerine ödenecek olan bin TL nakdi yardım ödemelerinin, PTT iş yerlerinde sosyal mesafe kuralının uygulanamaması nedeniyle, evden yapılmasına karar verilmişti.

Düzce genelinde Polis, jandarma ve Gece Kartalları ekipleri, ihtiyaç sahiplerinin evlerine kadar giderek yardım paralarını dağıtıyor.

Yorumlar (7)
Çağla 1 yıl önce
Pazar günüde dağıtılacakmı?
Ersin demirci kazuk oğlu 1 yıl önce
Ben yeşil kartalıyım bana ne yardım parası nede erzak yardımı çıkmadı sebebini anlayamadım
Ferhat 1 yıl önce
Sosyalyardıma önceden kayıtlı kişilere 1000 lira veriyorsunuz ama şimdi eşimle ben 1 senedir çalışamıyoruz peki şimdi çalışamıyanlar evde açmı kalalım
Anlamadım 1 yıl önce
Çalışmıyorsun da 1 yıl dir nasıl geçiniyorsun merak ettim gercekten ?
çavuşs 1 yıl önce
Diyanet çalışanları, imamlar nerede
Vatandaşa Cevap 1 yıl önce
İşsizlik maaşlarınında kapıda ödenmesi planlanıyor.
Vatandaş 1 yıl önce
Işsizlik maaşları içinde bir şeyler düşünülse. Ayın 5'de yığın oluşuyor PTT önünde
17°
az bulutlu