banner851

banner614

YARDIMCI SAĞLIK PERSONELİ DE GELİYOR

banner619

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bakanlık bünyesine alınacak 32 bin personele ilişkin ayrıntıları açıklamasının ardından Düzce’de alınacak personel sayısı belli oldu. Toplamda 66 kişinin istihdam edileceği Düzce’de, başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak.Öte yandan üniversite mezunu 73 yardımcı sağlık personelinin de Düzce 'ye atamasının yapılacağı öğrenildi.

banner846
Düzce 25.03.2020, 16:55 25.03.2020, 19:39
11353
YARDIMCI SAĞLIK PERSONELİ DE GELİYOR
banner844

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Bakanlığa alınacak 32 bin personeli açıklamasının ardından Düzce’de istihdam edilecek kişi sayısı belli oldu.

Düzce Sağlık İl Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 46 temizlik, 15 güvenlik, 5 klinik destek personeli olmak üzere toplam 66 sürekli işçi alınacağı açıklandı.

Başvuruların yarın başlayacağı ve 5 gün süreceği açıklanırken, vatandaşlar başvurularını İŞKUR üzerinden yapabilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI İSE ŞÖYLE

Tüm kamu işçi alım ilanlarına başvurular; esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden ya da e-devlet veya Alo170 hattı üzerinden yapılabiliyor.

Yorumlar (6)
Ayşe şengül 1 yıl önce
Neden yaş sınırı koyuyosunuz ben o hastanenin şantiyesi zamanında çalışdım temizlikci olarak bu adaletmi şimdi
Fuat kam 1 yıl önce
Personelden önce cihaz gerekli düzce ye kalp ve damar hastaları anjiyo için başka illere gönderiliyor ama insanların imkanı varmış diye sorulmuyor, kalp damar servisinde ultrasonografi cihazı yok hastanede bütün bölümlere hizmet veren ultrason bölümü var 15 gün sonrasına gün veriyorlar. O güne kadar kim öle kim kala
nülüfer cambulat 1 yıl önce
biz acmı durcaz bize göre niye bir iş yok
Admin 1 yıl önce
E-devler üzerinden nasıl başvuru oluyor bilgisi olan varmı
Irgat 1 yıl önce
Okadar çabaladım girmek için beni almadınız şimdide engelli oldum Allah büyük bi benim yüzüm gülmedi ama Allah büyük o yüksekten bakanlarida Rabbim götür
Düzceli 1 yıl önce
Üniversitenin doktoru belediyede çalışıyor devlet doktor arıyor bu kadar işine bağlı biriymiş içinde bulunduğumuz bu kötü günlerde görevine dönmeyen yaptığı yemine sadık kalmayan kişi.İşçi memur ile uğraşmak dahamı iyi geliyor sana.