banner851

banner955

YARIN DÜZCE’DE TOPRAĞA VERİLECEK…

Sınır ötesinde sürdürülen Pençe – Kilit operasyonda şehit düşen Uzman Çavuş Serhat Bal, yarın düzenlenecek törenin ardından, baba ocağı olan Gölyaka ilçesine bağlı Bakacak Köyü’nde toprağa verilecek.

Düzce 04.07.2022, 16:22 05.07.2022, 02:28
9520
YARIN DÜZCE’DE TOPRAĞA VERİLECEK…
banner986

Bölücü terör unsurlarına karşı Irak'ın Kuzeyinde devam eden sınır ötesi Pençe Kilit Harekatında, teröristlerle çıkan çatışamda Düzceli Uzman Çavuş Serhat Bal, şehit oldu. Serhat Bal’ın Gölyaka ilçesine bağlı Bakacak Köyü’nden olduğu öğrenildi. Şehit askerimizin şehadet haberi, askeri yetkililer tarafından ailesine verildi.

Şehidimizin cenazesi yarın 08:30'da düzenlenecek askeri törenin ardından  Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Hava Limanından askeri uçakla Kocaeli Cengiz Topel Havalimanına indirilecek. Buara askeri erkan ve ailesi tarafından karşılanacak şehidimiz  Serhat Bal'ın naaşı, karayolu ile memleketi Gölyaka ilçesine götürlecek. Şehidimiz Uzman Çavuş Bal, Gölyaka Merkez Camiinde ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından, baba ocağı olan Bakacak Köyünde toprağa verilecek.

Öncü Medya Ailesi olarak şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesi başta olmak üzere eş, dost, akrabaları ve  tüm Türk Milletine başsağlığı dileriz.

Yorumlar (2)
Başkan 1 ay önce
Ben gittim evine babasının hali perişan amca dedim üzülme bak biz de senin evladınız biz bir ölür bin diriliriz dedim ama ateş düştüğü yeri yaktı.çok üzüldüm şehidimize ve ailesine,,,
S.ÖZEN 1 ay önce
Allah mekanını cennet eylesin,başta ailesi olmak üzere tüm Türkiye'ye başsağlığı diliyorum.
25
açık