banner851

banner955

YASAĞA RAĞMEN MASKESİZ MÜŞTERİ ALINIYOR!

Koronavirüs tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı’nın aldığı marketlere maskesiz girme yasağına rağmen, Düzce’de bulunan bir zincir market mağazasına maskesiz müşterilerin alındığı, hatta kasiyerin bile maske kullanmadığı görüldü.

Düzce 13.06.2020, 13:00 13.06.2020, 12:41
2460
YASAĞA RAĞMEN MASKESİZ MÜŞTERİ ALINIYOR!

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de hala vaka sayısının günlük 900-1000 arasında seyrettiği Yeni Tip Covid – 19 Salgını tehlikesi devam ediyor.

Salgına karşı alınan tedbirler kapsamında, İçişleri Bakanlığı tarafından marketler başta olmak üzere insanların toplu bulundukları alanlarda maske takma zorunluluğu getirilmişti.

Ancak buna rağmen Çavuşlar Mahallesi’nde bulunan zincir bir marketin içeriye maskesiz müşteri aldığı, hatta market çalışanlarının da maske takmadığı görüldü.

Bir vatandaşın telefonu ile görüntüleyip Öncü WhatsApp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)’na gönderdiği video, durumun ciddiyetini bir kez daha gözler önüne sererken, Düzce Belediyesi zabıta ekipleri ile Ticaret İl Müdürlüğü’nün konu ile ilgili söz konusu market ile ilgili inceleme başlatması istendi.

banner844
Yorumlar (7)
Garip kont 2 yıl önce
Arkadaşlar bunlara inanmain. Hepsi amariganin oyunu. Sen git pekkayla iş birliği yab.
Ebru 2 yıl önce
Kul hakkıdır, sağlıkçılara yazık değil mi?zevk peşinde edepsiz insanların yüzünden hepimiz çekiyoruz.... Allah akıl versin
Yazıklar olsun 2 yıl önce
Kimseyi suçlamayın kardeşim, bizim toplum olarak kurallara uymama gibi bir sevdamız var, sen uysanda bir yakının uymaz mutlaka onun için toplum bilinci şart.
Sevgi 2 yıl önce
Esnafın % 90 u böyle içeri müşteri alıyor maskesiz. Esnafın kendisi bile maskesiz. Maske takanında burnu açık.
Toprak 2 yıl önce
Tek marketler mi cafeler ıvır zıvır saten yerler lokantalar pazar yerleri uyan yok ki .sivil ekip salın ortama ceza yemeyen kalmaz
Mustafa 2 yıl önce
Aynı olaya şahit oldum ve görevli 2 polis memuruna bizzat gösterdiğim halde, bize amirlerimiz esnafın üzerine fazla gitmeyin diye talimat verdi, diyerek olaya kayıtsız kaldılar
Kemal 2 yıl önce
Sizinde işiniz yok milleti düdükleyceksiniz
21
parçalı bulutlu