banner851

banner955

YAŞLI ADAM BULUNDU…

Dün öğle saatlerinde öğlen namazını camide kılmak için evden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınmayan 85 yaşındaki Fevzi Akbaş, bulundu. Sabaha karşı yaşlı adamın fotoğrafını Öncü Haber’de gören bir vatandaş, Akbaş’ı Olimpiyat Kavşağında bir bankta otururken buldu ve ailesine teslim etti.

Düzce 05.07.2020, 16:00 05.07.2020, 16:38
4723
YAŞLI ADAM BULUNDU…

Dün Öğle Namazını Camide kılmak için evinden çıkan 85 yaşındaki Fevzi Akbaş’tan sevindiren haber geldi.  Kenisinden haber alamayan ailesi, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Çatana Polis Merkezine gece saatlerinde kayıp başvurusunda bulunmuştu. Akbaş’ın kayıp haberi ve fotoğrafının Öncü Haber’de yayınlanmasının ardından, dikkatli bir vatandaş sabaha karşı yaşlı adamı Olimpiyat kavşağı mevkiinde gördü. Yanına giderek, bir sorununun olup olmadığını soran vatandaş, Akbaş'ı polis merkezine götürmek istedi.

Akbaş bunu kabul etmeyerek, duyarlı vatandaştan kendisini Hamidiye Mahallesinde bulunan evine götürmesini istedi. Bunun üzerine yaşlı adamı aracına alan vatandaş, evine götürerek ailesine teslim etti.

Akbaş’ın ailesi, bulunduğu haberini 155 Polis İmdat İhbar hattına bildirmesi üzerine, polis ekipleri gün içerisinde adamın ifadesini almak için Çatana Polis Merkezine davet etti.

Diğer taraftan, 85 yaşındaki Akbaş’ın her hangi bir sağlık probleminin olmadığı bildirildi.

banner844
Yorumlar (4)
Ssss 2 yıl önce
İşinize gelen haberi yapıyorsunuz wp bakmıyonuz
Yücelöz 2 yıl önce
O amca bugun arabama bindii ve akcabatlara gotur dedi keske daha once habere baksaydim
ezgi türkoğlu 2 yıl önce
Öncü Haber Müge Anlı dan bile hızlı adam buluyor. tebrikler...
Öz hakiki İrlandalı 2 yıl önce
Allah razı olsun
26
açık