banner614

YAŞLI ADAM BULUNDU…

banner619

Dün öğle saatlerinde öğlen namazını camide kılmak için evden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınmayan 85 yaşındaki Fevzi Akbaş, bulundu. Sabaha karşı yaşlı adamın fotoğrafını Öncü Haber’de gören bir vatandaş, Akbaş’ı Olimpiyat Kavşağında bir bankta otururken buldu ve ailesine teslim etti.

banner846
Düzce 05.07.2020, 16:00 05.07.2020, 16:38
4671
YAŞLI ADAM BULUNDU…
banner844

Dün Öğle Namazını Camide kılmak için evinden çıkan 85 yaşındaki Fevzi Akbaş’tan sevindiren haber geldi.  Kenisinden haber alamayan ailesi, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Çatana Polis Merkezine gece saatlerinde kayıp başvurusunda bulunmuştu. Akbaş’ın kayıp haberi ve fotoğrafının Öncü Haber’de yayınlanmasının ardından, dikkatli bir vatandaş sabaha karşı yaşlı adamı Olimpiyat kavşağı mevkiinde gördü. Yanına giderek, bir sorununun olup olmadığını soran vatandaş, Akbaş'ı polis merkezine götürmek istedi.

Akbaş bunu kabul etmeyerek, duyarlı vatandaştan kendisini Hamidiye Mahallesinde bulunan evine götürmesini istedi. Bunun üzerine yaşlı adamı aracına alan vatandaş, evine götürerek ailesine teslim etti.

Akbaş’ın ailesi, bulunduğu haberini 155 Polis İmdat İhbar hattına bildirmesi üzerine, polis ekipleri gün içerisinde adamın ifadesini almak için Çatana Polis Merkezine davet etti.

Diğer taraftan, 85 yaşındaki Akbaş’ın her hangi bir sağlık probleminin olmadığı bildirildi.

Yorumlar (4)
Ssss 12 ay önce
İşinize gelen haberi yapıyorsunuz wp bakmıyonuz
Yücelöz 12 ay önce
O amca bugun arabama bindii ve akcabatlara gotur dedi keske daha once habere baksaydim
ezgi türkoğlu 12 ay önce
Öncü Haber Müge Anlı dan bile hızlı adam buluyor. tebrikler...
Öz hakiki İrlandalı 12 ay önce
Allah razı olsun
20°
açık