banner851

banner614

YAŞLI VATANDAŞLAR KIZILAY’A TEŞEKKÜR ETTİ

banner619

Kızılay Düzce Şubesi, köylerde yaşayan ve Koronavirüs Salgını nedeniyle sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş ve üstü vatandaşlara yardım elini uzatmaya devam ediyor. 65 yaş ve üstü vatandaşların evlerinde tüm ihtiyacını karşılayan Kızılay Düzce Şubesi ekipleri, aynı zamanda yaşlı vatandaşlara gıda yardımında bulunuyor.

banner846
Düzce 10.05.2020, 15:30 12.05.2020, 10:48
863
YAŞLI VATANDAŞLAR KIZILAY’A TEŞEKKÜR ETTİ
banner844

Koronavirüs Salgını tüm dünyayı tehdit etmeye devam ediyor. Salgın nedeniyle İçişleri Bakanlığının yayımladığı genelgeyle 65 Yaş ve Üstü yaşlılar ile Kronik Rahatsızlığı bulunanlara getirilen sokağa çıkma yasağının ardından, Türkiye genelinde Vefa Destek Grupları ve Kızılay ekipleri tarafından, yaşlı vatandaşların tüm ihtiyaçları karşılamaya başlanmıştı.

Salgın nedeniyle evlerinden çıkamayan yaşlı vatandaşlara il genelinde Gıda yardımında bulunan Kızılay Düzce Şubesi ekipleri, bu kez de köylerde ki yaşlıları evlerinde ziyaret ederek, gıda yardımında bulundu.

Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Av. Halil Aydın ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı ziyaretlerde, yaşlı vatandaşlar Kızılay ekiplerine teşekkür ettiler. Başkan Av. Halil Aydın, gıda yardımlarının Pandemi ve Ramazan Ayı süresince artarak devam edeceğini söyledi.

Yorumlar (1)
YAVUZ 0881 1 yıl önce
Reklam yapmayın bir sağ elin verdiğini sol el bilmemeli yapılan yardımı alan kişinin yapacağı reklam kızılaya yeter ne yani yardım yapmış gerek yok reklama ihtiyacı yok kızılayın böyle ucuz şeylere