banner851

banner614

YAZIKLAR OLSUN…

banner619

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Gösterdikleri üstün çaba nedeniyle tüm ülke tarafından takdir edilen sağlık çalışanları özverili çalışmalarına devam ederken, baş ağrısı şikâyeti ile hastaneye gelen bir vatandaşı koronavirüse karşı uyaran doktor darp edildi.

banner846
Düzce 22.03.2020, 15:34 22.03.2020, 15:50
10639
YAZIKLAR OLSUN…
banner844

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Gösterdikleri üstün çaba nedeniyle tüm ülke tarafından takdir edilen sağlık çalışanları özverili çalışmalarına devam ederken, baş ağrısı şikâyeti ile hastaneye gelen bir vatandaşı  koronavirüse karşı uyaran doktor darp edildi.

Olay bugün öğle saatlerinde Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, baş ağrısı şikâyeti ile hastaneye başvuran S.A. isimli bir kişi, kendisine korona virüsü nedeniyle hastanenin güvenli olmadığını söyleyen Doktor Okan K’ye yumrukla saldırdı. Güvenlik görevlilerinin araya girmesinin ardından saldırgan gözaltına alınarak Düzce Çatana Polis Merkezine götürüldü.

Çirkin saldırıda yaralanan Doktor Okan K. İse darp raporu alarak, kendisine saldıran S.A.’dan şikayetçi oldu. Savcılık tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (50)
Adalet için 1 yıl önce
Samet Aksoy saldırgan
Aliii 1 yıl önce
Saldırgan SAMET AKSOY ben uzağım, Düzcedekilere havale ediyorum, teşhir edin bu adamı, herkes bilsin, hiç bir doktor da bakmasın bu adama.
Yildiz 1 yıl önce
Bütün doktorlar birtek korona hastalariylami ilgilenmekle görevli pardonda adam hasta olamazmi onuda tedavi etmek zorundalar bence haketmiştir turkiyenin hicbir ilinde düzcedeki doktorları göremezsiniz bütün artistler buraya gelmiş öyle çok hakediyorlarki ellerine sağlık iyi yapmış heleki acil doktorları tam dayaklik acil gidersin keyfi gelir kahvesini içer sana öyle bakar kimse abartmasın asıl tehlike altında sağlıkçılar değil belediyede çöp toplayan personeller halk kafaniza gorede konuşmayın
Karınca 1 yıl önce
Demekki birşeyi yokmuş. Baksanıza doktora saldıracak enerjiyi bulabiliyor? Acile maceradan gelen tayfaya yazın bu terbiyesizin adını!
adam 1 yıl önce
bır sey olmaz af edılır.dr mahkemelere gıtmek ostemez.oda attıgı yumrukla dısarda hava atar dovdum dıye...
ADEM CABUOĞLU 1 yıl önce
Canımızı emanet ettiğimiz Doktora önce sayğılı öğrenmeliyiz,
Başkan 1 yıl önce
Yazıklar olsun cahil adam hem başım agrıyo care icin doktora gidiyon hem saldırıyon e sonra baş agrını kim giderecek
Covid-81 Abuzer 1 yıl önce
Bugün o doktora yumruğu kor ama, yarın daha ağırı gelir corona
H.A. 1 yıl önce
Doķtor uyarmakla kötümü etmiş o geri zekalı doktora yumruk atıyo işte bizim insanlara iyilik yaramaz ondan sonra düzcede doktor kalmıyo bu darp yüzünden gelen doktorlar neden geri dönüyorlar acaba
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26°
az bulutlu