banner851

banner955

YENİ BİNA YENİ YILDA HİZMETE GİRECEK

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Aziziye Mahallesi’nde bulunan Belediye Sosyal Tesisleri’ndeki tadilat çalışmalarını inceledi. Başkan Özlü, binanın tadilatının yapılarak; Kültür İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Meslek edindirme Kursları (BELMEK) ile spor birimi tek çatı altında toplanacağını kaydetti.

Düzce 11.11.2021, 12:10 11.11.2021, 12:07
2140
YENİ BİNA YENİ YILDA HİZMETE GİRECEK

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, belediyeye ait alanların tasarruflu şekilde değerlendirilmesine yönelik adımlar atmayı sürdürüyor.

Aziziye Mahallesi’nde bulunan Düzce Belediyesi Sosyal Tesisi’nin daha verimli şekilde hizmet vermesine yönelik başlatılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Özlü, tesisin bir an önce hizmete alınması için talimat verdi.

Kültür İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışmalarını sürdüren ve 44 branşta verdiği eğitimler ile Düzceliler’in hem meslek edinmesi hem de yeteneklerinin geliştirilmesi hedefiyle hareket eden BELMEK ve belediye çatısı altında il genelinde sportif çalışmaların gerçekleştirildiği spor birimleri tek çatı altında toplanıyor.

Aziziye Mahallesi’ndeki belediyeye ait sosyal tesis alanına yeniden işlerlik kazandırılması için harekete geçen ekipler, tesis içerisinde tadilat çalışmalarına başladı.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen ve son durum hakkında bilgiler alan Başkan Özlü, tesisin yeni yılla birlikte hem BELMEK eğitimleri hem de sportif çalışmaların yapılacağı bir alan olarak vatandaşların hizmetine sunulacağının müjdesini verdi.

'YENİ VE MODERN BİR BİNAYA DAHA KAVUŞMUŞ OLACAĞIZ'

İki ayrı birimi tek çatı altında topladıklarını ifade ederek devam eden Başkan Özlü, “Eğitim ve Spor birimlerini tek bir alana topluyoruz. Üç dönümlük arazi üzerinde bulunan tesisimizdeki tadilat tamamlandığında yeni ve modern bir binaya daha kavuşmuş olacağız. Tüm halkımızın hem rahatça sporlarını yapabilecekleri hem de BELMEK adı altında onlarca eğitimin aynı anda yapılabileceği bir ortam oluşturmak için çaba sarf ediyoruz. Bunları yaparken, belediyemize en az maliyetle en fazla verimi almak adına hareket ediyoruz. Düzce’mize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

banner844
Yorumlar (1)
Millet 1 yıl önce
Yahu bu kadar çok para birden nereden geldi..?
Yeni Sayımız