banner851

banner614

"YENİ BİR VİZYON İLE DÜZCE BELEDİYESİ"

Düzce Belediyesi kurumsal kimlik değişimi ile ilgili çalışmalarını tamamladı. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 24 Mayıs Pazartesi günü "Yeni bir vizyon ile Düzce Belediyesi" sloganı adı altında Düzce Belediyesi’nin yeni kurumsal kimliğini ve logosunu tanıtacak.

banner619
Düzce 21.05.2021, 11:45
1278
"YENİ BİR VİZYON İLE DÜZCE BELEDİYESİ"

Bir yandan şehrin değişim ve dönüşüm projelerini tek tek hayata geçiren Düzce Belediyesi diğer yandan da kurum kimliğinin değişmesine ilişkin çalışmalarını yürütüyor.

İletişim kurmak için seçilen metotların önemli bir kısmını kapsayan kurumsal kimliğin değişmesi ile birlikte, Düzce Belediyesi’nin vizyonu da değişmiş olacak.

Modern hatlara sahip, sadeleştirmiş, şehrin kimliğini, kültürünü ve renklerini yansıtacak olan yeni logo, Düzce halkının gücünü de simgeleyecek.

"YENİ BİR LOGO, YENİ BİR VİZYON"

"Yeni bir vizyon ile Düzce Belediyesi" sloganı ile yeni kurumsal logonun tanıtımı için hazırlıkların tamamlandığını kaydeden Başkan Özlü, "Kurumların toplumlar gibi amaçları, değerleri, ilkeleri, kendilerine has özellikleri vardır. Bir kuruluşun tüm çalışanları tarafından benimsenen bu özellikleri ve kurallar bütünü, kurum kültürünü oluşturur. Saygın ve köklü kuruluşların temel özelliği, sağlam bir kurum kültürüne sahip olması ve bu kurum kültürünün tüm çalışanlar tarafından benimsenmesidir. Bir kuruluşun başarılı olabilmesi, sahip olduğu kurumsal kültürün temel değerlerini hayata geçirebilmesi ile mümkündür" ifadelerini kullandı.

Saygın ve güvenilir bir belediyenin önemine değinen başkan Özlü; "Saygın ve güvenilir bir belediye inşa etmemiz, kurumsal başarımız açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Düzce Belediyesi’nin, kurumsal kültürün temel yapı taşlarından olan kurumsal kimliğine ilişkin çalışmalarımızı uzun süredir titizlikle yürütmekteyiz. Bu çalışmayla amacımız, Düzce Belediyesi logosunun dengeli, tutarlı ve Belediye şirketlerimizin iletişimlerine olumlu katkı sağlayacak bir imari anlayışla kullanılmasını sağlamaktır" dedi.

Düzce Belediyesi'nin yeni logosu 24 Mayıs Pazartesi günü saat 11.00'de Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde düzenlenecek lansman toplantısı ile kamuoyuna tanıtılacak.

Yorumlar (8)
ONR 4 ay önce
bende diyordum düzcede bir eksik var ama ne meğer logoymuş ne büyük hizmet ama lansman falan yetmez hava fişek gösterisi falan da yapmak lazım.Yaptırdıkları şeylerin maliyetleri paylaşsın logonun altında bizde görelim büyük projeleri bakalım cebimizden ne kadar vergi çıkmış
Borusana girmiş çalışıyor 4 ay önce
Büyük bir kazık koyun işiniz o nede olsa
Düzceli 4 ay önce
Milletin derdine bak başkanın uğraştığına bak. Bu logo ile de belediye yönetilmez demek ki.
birol 4 ay önce
durmak yok boşa para harcamaya devam
siz varya siz 4 ay önce
altı üstü bir logo kardeşim 2 aydır bunun tantanası yapılıyor, satırlarca yazılar yazılıyor. LOGO kardeşim LOGO altı üstü LOGO.
Düzceli 4 ay önce
Bakalım kaç bin lira harcandı logoya açıklayacaklar mı. Ha bir de geçenlerde de bahsetmiştim umarım Düzce Ulaşım şirketinin logosunu yapan firmaya yaptırmamışlardır. Çünkü aşırı iğrenç o logo.
dzc 4 ay önce
bırakın boş işleri
Ali Veli 4 ay önce
TEK eksiğimiz buydu! Süper bir hizmet ve başarı!!! Tebrikler!!!