banner851

banner614

YENİ KİMLİKLERİN DAĞITIMI SÜRÜYOR

Düzce Valisi Cevdet Atay’ın talimatıyla il nüfusu müdürlüğü ekipleri Muharrem Sancaklı Huzurevi’nde yaşayan ve kimlik başvuru için müdürlüğe gidemeyen vatandaşlar için Adreste Nüfus Hizmeti Uygulaması" yapıldı.

banner619
Düzce 22.09.2021, 17:30 22.09.2021, 17:01
627
YENİ KİMLİKLERİN DAĞITIMI SÜRÜYOR

Ülke genelinde nüfus müdürlükleri aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti Yeni Kimlik Kartı dağıtım işlemleri devam ediyor. Düzce’de de vatandaşlar Nüfus ve Vatandaşlık İşleri web sitesinden randevu alıp ücret ödemesini gerçekleştirdikten sonra İl Nüfus Müdürlüğü’ne başvurarak yeni kimlik için başvuruda bulunabiliyor. Başvuruları onaylanan kimlikler vatandaşlara posta yoluyla ulaştırılıyor.

Düzce Valisi Cevdet Atay’ın talimatıyla il nüfusu müdürlüğü ekipleri yeni bir çalışma başlattı. Muharrem Sancaklı Huzurevi’nde yaşayan ve kimlik başvuru için müdürlüğe gidemeyen vatandaşlar için Adreste Nüfus Hizmeti Uygulaması" yapıldı.

Müdürlük personelleri huzurevine giderek vatandaşların biyometrik bilgi taramalarını yaparak yeni kimlik kartı başvurularını tamamladı. Vali Cevdet Atay da çalışmaları yerinde takip etti. Öte yandan kimlik yenileme işlemleri 31 Aralık 2023 tarihine kadar devam edecek.

banner844
Yorumlar (1)
vatandaş 4 hafta önce
değerli büyüklerimizi unutmamışsınız helal olsun