banner851

banner955

YENİ UYGULAMA HAYATA GEÇİRİLDİ

Atatürk Devlet Hastanesi'nde normalleşme ile yeni sistemde hayata geçirildi. Hastalar artık sıranın gelmesini ana giriş kapısında bekleyecek. Polikliniklere girişler korona virüs önlemi olarak ana girişten hastaların ateşleri ölçülerek yapılacak. Böylece sosyal izolasyon sağlanırken polikliniklere girişte yaşanan hengamenin de artık önüne geçilecek.

Düzce 11.06.2020, 15:30
9392
YENİ UYGULAMA HAYATA GEÇİRİLDİ
banner1032

Korona virüs salgını için alınan önlemler yavaş yavaş kaldırılarak normalleşme sürecine girilirken Atatürk Devlet Hastanesinde de normalleşme sürecinde bir dizi yeni uygulamalar hayata geçirildi. Bu kapsamda poliklinik girişleri hastane ana girişine alındı.

Çıkışlar ise önceki poliklinik girişinden yapılacak. Tek yön sistemi ile hastaların poliklinik giriş ve çıkışlarında yaşadıkları hengame ortadan kaldırılmış ve insanların birbirlerine temaslarının önüne geçilmiş olacak. Ayrıca poliklinik ana girişi önüne de oturma koltukları yerleştirildi. Arada sosyal mesafe kurallarını anımsatan uyarıların bulunduğu ve sadece iki kişinin birbirinden ayrı olarak oturabileceği koltuklar ile hastalar, poliklinik randevu sırasını havadar ortamda bekleyecekler.

Yerleştirilen ekranlar ile de korona virüs ise ilgili güncel bilgiler sırasını bekleyen hastalarla paylaşılırken, video ve slaytlarla virüse karşı alınacak önlemler ile uyarılarda paylaşılacak. Hasta 182 MHRS2’nden randevusunu aldıktan sonra ana girişte kurulan bankolardan hasta sırasını öğrenebilecek, telefonla yada bilgisayardan randevu alamadıysa bankodan sıra alabilecek.

Hastane Başhekimi Opr. Dr. Volkan Temi tedavi olmak için hastaneye gelen hastaların sağlıklarını korumak amacıyla yeni uygulamaya gittiklerini belirtti. Daha steril bir hastane için harekete geçtiklerini belirten Opr. Dr. Temi tek yön uygulamasının hayata geçirilmesi için vatandaşların mutlaka 182 MHRS üzerinden randevu alarak hastaneye gelmelerinin kendi sağlıkları açısından daha da iyi olacağını da dile getirdi.

banner844
Yorumlar (6)
adammm 2 yıl önce
baska sıkınılar var baskaa..adam gayırmaca adamına gore nobet vs vs..ulan bu işte bile adam ayırmayın bee..sendıka vs dıye be
Esmahan yaman 2 yıl önce
Bugün cildiyeden numara almaya gittim. Sosyal.mesafe olayı, sıra olayı kesinlikle yoktu, içeroye girebilmek için insanlar birbirini itekliyordu.
Fatma 2 yıl önce
Aman ne güzel sanki hastanede düzgün hizmet varmış gibi 182 randevu kapalı millet sabahın 5 i sıra almaya geliyo millet koronadan ölmese bile hastalıktan ölecek doktorlar hastaları önemsemiyor odalarında müzikle hasta dinliyolar bi ilaç yazıp yolluyorlar bir Allahın kulu gelip şu hastaneyi bi teftiş etsin rezillikleri görsünde vatandaşa bi yardım etsinler!!!!
Karayolcu 2 yıl önce
Gorduk yeni uygulamayi sabah 8 den once kapilari acmiyorlar 8 de birden acip erken gelen sona kaliyor izdiham vs millet icice falan sonra virus niye dagildi cokmu ugrastilar bu sistem icin mevcut duzen daha mantikliydi
CAN.D 2 yıl önce
almanyada kimse maske takmiyo resdorotlar berberler yüzme havzu heryer normale döndü esgisigibi türkiyede hala coronada cprona
BEN 2 yıl önce
VOLKAN TEMİ NUMBER ONE...
20
az bulutlu