banner615

banner614

banner701

“YEPYENİ DÜKKANLARDA YENİDEN KURACAĞIZ”

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, TOKİ ile işbirliğinde yapılacak olan Modern Sanayi Sitesi alanında incelemelerde bulundu.

Düzce 28.09.2020, 13:45 28.09.2020, 13:56
5569
“YEPYENİ DÜKKANLARDA YENİDEN KURACAĞIZ”

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile geçtiğimiz günlerde protokol imzalarının atıldığı Düzce Modern Sanayi Sitesi için Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bölgede incelemelerde bulundu.

Düzce’nin sanayisini yeni dükkanlarla yeniden kuracakları alan üzerinde beraberindeki heyet ile incelemeler yapan Başkan Özlü, “TOKİ ile yaptığımız protokol çerçevesinde Modern Sanayi Sitesi yapımına başlıyoruz. Düzce’nin sanayisini yepyeni dükkanlarda yeniden kuracağız. Esnafımıza ve vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun” dedi.

(İHA)

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (5)
Düzceli 1 ay önce
Bos konusmayan bir ilde her zaman sanayi sehir disinda olmali sehir icinde goruntu kirliligi vb seylere mal oluyor bence dogru olani bu
Yazık 1 ay önce
Yahu yeşil alan bırakmadınız be Yediniz Düzceyi
Fatih 1 ay önce
Bölgenin neresi olduğu da yazılsa idi
Çelebi M 1 ay önce
İnşAllah bu sefer alt yapıyı unutmazlar.
baba volkan 1 ay önce
sorması ayıptır o köye kim gidecek acaba,,bi konyaya bakın bi izmire bi ankaraya sanayi nereye yapılıyo sırf eski sanayiyi kaldırmak için ucra köşelere sanayi yapıyorsunuz düzce sanayi bitsin istiosun anlaşılan yazık çok yazık
25°
açık