banner851

banner955

YIĞILCA’YA ATAMA YAPILMADI

Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi Resmi Gazete’de yayımlandı. Kararnameye göre, Kaynaşlı Kaymakamlığına Mardin Yeşilli Kaymakamı Mustafa İkbal Eşki atanırken, Yığılca Kaymakamı Muhammed Çetin ise Elazığ Maden Kaymakamlığına atandı. Yığılca ilçesine ise atama yapılmadı.

Düzce 14.07.2020, 10:54 14.07.2020, 16:22
3821
banner1032

Cumhurbaşkanlığı Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan atama kararına göre, Düzce Vali Yardımcılığı görevine İzmir Narlıdere Kaymakamı Süleyman Hurrem Aksoy ve Elazığ Vali Yardımcısı Fevzi Dönmez atanırken, Erzurum Karayazı Kaymakamlığı görevine Düzce Vali Yardımcısı Abdülgani Mağ getirildi. Düzce Vali Yardımcısı Ahmet Mailoğlu ise Burdur Vali Yardımcılığı görevine getirildi.

Kararnamede, Mardin Yeşilli Kaymakamı Mustafa İkbal Eşki Kaynaşlı Kaymakamlığı görevine getirilirken, Kaynaşlı Kaymakamı Cemal Demiryürek ise Sakarya Pamukova Kaymakamlığı’na atandı. Yığılca Kaymakamı Muhhammed Çetin Elazığ Maden Kaymakamlığı’na atanırken, Yığılca ilçesine ise atama yapılmadı.

banner844
Yorumlar (1)
siyasi zayıflıklar yüzünd 2 yıl önce
Düzce siyasetçilerinin zayıflığı yüzünden yıllardır ilçelerimiz kaymakamsız kalıyor, basiretsiz siyasetçiler sadece kendilerini düşünmesinler artık vatandaşa ve Düzceye hizmet etsinler.
20
az bulutlu