banner851

banner955

YILMAZ TECRÜBELERİNİ GENÇLERLE PAYLAŞTI

Düzce Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, ‘Anadolu’yuz Biz Projesi’ kapsamında Düzce’ye, Amasya’dan gelen gençlerle bir araya geldi. Yılmaz tecrübelerini gençlerle paylaştı.

Düzce 02.07.2022, 10:54 02.07.2022, 11:32
559
YILMAZ TECRÜBELERİNİ GENÇLERLE PAYLAŞTI
banner986

Düzce Valiliği Konferans salonunda Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde, Gençlik ve Spor Müdürü İsa Yazıcı’nın katılımıyla gerçekleştirilen Anadolu’yuz Biz Projesi programında Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz Amasya’dan Düzce’ye gelen gençlerle sohbet ederek, hayata dair deneyim ve tecrübelerini paylaştı.

Amasya ilinden gelen ve 3 gün boyunca Düzce’nin tarihi ve kültürel yerlerini gezecek olan gençler geleceğe ışık tutacak kültürel değerleri yerinde görecekler.

Projenin amacının çocukların, gençlerin Anadolu’nun çeşitli yerlerini görerek öğrenmeleri olduğunu aktaran Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz iller arasında kültürel ve ortak değerlerin paylaşılması, kardeşlik ve huzura katkı sağlaması, gençlerin terör örgütlerinin istismarından ve kötü alışkanlıklardan uzak tutulması amacıyla hayata geçirildiğini belirtti.

Anadolu’yuz Biz Projesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde İçişleri Bakanlığınca başlatılmış ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülüyor. İHA

Yorumlar (1)
cash81 2 ay önce
ne tecrübesi varmış acaba
21
kapalı