banner851

banner955

YILMAZ’DAN ANLAMLI KUTLAMA…

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Anneler Günü nedeniyle Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde görev yapan kadın sağlık çalışanlarına ve kadın hastalara kırmızı karanfiller takdim ederek, anneler gününü kutladı.

Düzce 09.05.2022, 14:45
1357
YILMAZ’DAN ANLAMLI KUTLAMA…

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Anneler Gününde kadın sağlık personeli ve Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde yatan kadın hastaları unutmadı. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne ziyaret düzenleyen Yılmaz, önce kadın sağlık personellerinin Anneler Gününü kutladı.

Ardından hastaların yattığı odaları ziyaret eden Yılmaz, kadın hastalara kırmızı karanfiller takdim etti. Kadın sağlık çalışanları ve kadın hastalar, bu düşüncesinden dolayı Dr. Yılmaz’a teşekkür etti.

Hastane ziyaretinin ardından açıklamalarda bulunan Yılmaz, “Bizleri sevgiyle kucaklayan, hayatın her anı yanımızda olan, annelerimizin bu özel gününü yürekten kutluyorum. Evlat sahibi olmuş, evlat yetiştirmiş, çevresindeki gençlere çocuklara kendi evladı gibi davranmış bütün hanımefendilerin Anneler Günü'nü kutluyorum” dedi.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız