banner851

banner614

YİNE AYNI ŞİKAYET

banner619

Bir süre önce Cedidiye Mahallesi Celal Kasapoğlu Caddesi üzerindeki Düzce Belediyesi mülküne taşınan İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'nden telefonla bilgi almak isteyen vatandaşların "Ne zaman arasak telefona bakan yok!" şikayetleri devam ediyor. Belediye, daha önce bu tür şikayetler için sıkıntı olmadığı yönünde açıklamada bulunmuştu.

banner846
Düzce 07.12.2019, 17:05 10.12.2019, 02:08
4611
YİNE AYNI ŞİKAYET
banner844
Düzce Belediyesi merkez binasından ayrılarak, eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş döneminde 60 Yaşüstü Yaşam Merkezi olarak hizmet veren binaya taşınan İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile ilgili şikayetler bitmiyor. Öncü Whatsapp İhbar Hattı'na sık sık müdürlüğe ulaşamadıklarından yakınan mesajlar gönderen vatandaşlara bir yenisi daha eklendi.Telefonla bilgi almak için birçok kez İmar Müdürlüğü'nün numarasını çevirdiğini ancak kimsenin yanıt vermediğini savunan tepkili vatandaş, şu ifadeleri kullandı:

"Allah rızası için şu imar bölümüne birileri baksın. Ne telefonlarına bakan var, ne çıkan var. Allah rızası için bir vatandaş olarak gerçekten belediyeden gerçek hizmet istiyoruz. İmar bölümü telefonlarına kimse bakmıyor mu? Ne zaman arasak telefon boş, bakan yok, çıkan yok. Ne olacak bizim bu belediyenin imar bölümü? Bir vatandaş olarak sesimizi nereye duyacağımızı şaşırdık! Lütfen sesimizi duyurur musunuz?"Öte yandan daha önce de gündeme getirdiğimiz benzer şikayetler üzerine Düzce Belediyesi'nden yapılan kamuoyu açıklamasında, taşınma sürecinde kısa süreli bir sıkıntı olduğuna dikkat çekilerek, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'nde hizmetin her alanda sorunsuz ilerlediği vurgulanmıştı.

Ancak bu açıklamaya karşılık 'Telefonla ulaşamıyoruz' şikayetlerinin devam etmesi "İmar ve Şehircilik" ile "Emlak ve İstimlak" olarak ikiye ayrılarak yeni yerine taşınan müdürlüğün, yeni yapılanmasında "Telefonlara bakacak personel eksikliği mi var?" sorusunu akıllara getirdi.
Yorumlar (30)
Vatandaş 2 yıl önce
Imar işlerine bir iş için gittim soğuktan çalışamıyorlar demiş birisi. Ben yaklaşık 1 aydır sürekli gidiyorum içeride montumu çıkartıyorum sıcaktan neresi soğuk ??
kağan 2 yıl önce
şikayet yok kardeşim.o sizin uydurmanız.sabah proje gelince akşam ruhsatını alıyor,akşam müracaat et sabahta iskan alıyorsun.imardakilerin hepside arı gibi çalışkandır.işi olanları kapıda güleryüzle hoşgeldiniz diye karşılayıp çay söylerler.kendi işlerinden önce vatandaşın işine koşarlar.hatta öğle yemek bile yemezler çorbayla idare ederler.müteahitler,mimarlar ve mühendisler hele hele vatandaş çok memnun.yanıltıcı haber yapmayın lütfen..
düzceli 2 yıl önce
belediyenin kendisi varmı acaba
devrimci ruh 2 yıl önce
Ektiğinizi biçiyorsunuz işte boş yere sızlanmayın yarın seçim yapılsa yine gider verirsiniz
halk 2 yıl önce
bu millet saf kardeşim saf
HASAN SU 2 yıl önce
İMAR MÜDÜRLÜĞÜNE BİR İŞ İÇİN GİTTİM. ORADA ÇALIŞANLAR SOĞUK NEDENİYLE ZATEN ÇALIŞAMIYORLAR. AKDENİZ BÖLGESİ İÇİN UYGUN OLAN PROJE DÜZCEYE YAPILMIŞ. BİNADA ISITMA SİSTEMİ SADECE KLİMA VE ÜNİTELERİDE DIŞARIDA. HERKES BİLİR Kİ - DERECEYE DÜŞÜNCE ISI, KLİMADAN VERİM ALINMAZ. İNSANLARIN ÇALIŞMA ORTAMI SIKINTILI OLDUĞUNDAN ÇALIŞAMAZLAR ZATEN. BELEDİYENİN BU KONUYA EL ATIP ÖNCE ÇALIŞANLARININ SAĞLIĞINI DÜŞÜNMESİ GEREKİR.
MAĞDUR 2 yıl önce
ODA BİŞEYMİ SIRF İMAR MÜDÜRLÜĞÜNDEKİ ÇOK BİLİR KİŞİLER YÜZÜNDEN ŞEHİR MERKEZİNE 2 KM OLAN SANCAKLAR MAHALLESİNDE DOĞALGAZ KULLANAMIYORUZ. DOĞALGAZ GELMİYOR VERMİYORLAR. SENE OLDU 2020 HALA SOBA YAKIYORUZ. ÇARE BULACAK KİMSE YOK DÜZELTECEK KİMSE YOK.
hasan 2 yıl önce
birşey düzelmez
tahsin 2 yıl önce
Celal bey imardan sorumlu başkan yardımcısı ..Onu zor durumu
da bırakmak için imar personeli sürekli arızada..İş yapmazlar ordusu ..Celal beyde iyi niyetli.o BİRİMDEKİ ÇALIŞANLARI BUDAMADAN DÜZELMEZ..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın