banner615

banner614

banner701

YOĞUN YAĞIŞ KAZALARI BERABERİNDE GETİRDİ

banner619

Yoğun yağışın ardından kayganlaşan yolda duramayan Düzce Belediyesi Halk Otobüsü önündeki araca çarparak kaza yaptı. Kuyumcuzade Bulvarı üzerinde meydana gelen kazada yaralanan olmazken otobüste maddi hasar oluştu.

Düzce 02.06.2020, 12:20 02.06.2020, 16:44
2287

Düzce genelinde yoğun yağış etkili olurken, yağışın ardından kayganlaşan yolda Düzce Belediyesi Halk Otobüsü önündeki araca çarparak kaza yaptı.  

Kuyumcuzade Bulvarı üzerinde meydana gelen kazada şans eseri yaralanan olmazken belediye otobüsünde maddi hasar  oluştu.

Meydana gelen kaza ile ilgili trafik polisi ekipleri inceleme başlattı.

Yorumlar (11)
Ali 5 ay önce
Böyle olur işte şoförlük bilmeyen şoförleri diğer birimlerden alıp otobüse koyarsan sonuç bu
vatandaş 5 ay önce
Düzce'de otobüs kullananlar şoför değil adeta katil kimseye yol vermezler büyük araç diye korkmuyorlar. Ben daha bugüne kadar yaya geçidinde yol vermeyin bırakın yavaşladıklarını dahi görmedim, aksine siz yola çıkmayın diye gaza basıyorlar. Maalesef Düzce'de iş bilen değil torpili olan çalışıyor...
Düzceli 5 ay önce
Şehir plancısını ulaştıma md.Beyin doktorunu ulaştırmadan sorumlu bşk yrd yaparsanız Ali şahinide ulaştırmada araçlardan sorumlu yaparsanız sonuçları Düzce halkına zarar verir,şükür cana bir zarar olmadığına.
Şampiyon 5 ay önce
Düzce belediyemizin bütün otobüsleri sıkıntılı zaten; nerden biliyorsun dicek arkadaşlara da otobüslerde yolculuk Yapmalarını tavsiye ediyorum . En büyük sıkınTı otobüs duraklarında Şaka gibi 15 kişi bekliyor 3 kişi oturuyor Yazık yaşlı insanlarımıza dile getiren kimsede yok
İsimsiz 5 ay önce
Özellikle bu 28 numaralı otobusler o kadar hızlı gidiyorlar ki yağmur olmasa da duramamış olması çok mümkün. Çoğu zaman duraklara bakma gereksinimi bile duymadan jet gibi geçip gidiyorlar. İşim için zaman zaman kullanmak zorunda kaldığım bu hat sabahın köründe defalarca bulunduğum durağa bakmadan hızlıca geçti gitti. Çok kez durakta kaldım. He bir şekilde binebildiğim otobüs ise durağı 50-100 metre geçtikten sonra durabiliyor. Sorduğumda görmedim diyorlar. Yolun kenarında dikilen insan nasıl görülmez.
belediye 5 ay önce
denetimi lav edin ne şikayetler geliyor şoförlerden denetim şöle böle diye ama ne oluyosa o şikayetler kapatılıyor herkesin bi adamı var şoför ayrımı oluyor ...
Ulaştırma 5 ay önce
Suç dosyası kabarık şöförlere halkı emanet etmeyin
Ulaştırma şoförü. 5 ay önce
Ulaştırma şoförleri salgın hastalıkta görevlerini yerine getirdiler.bir vatandaş çıkıp teşekkür etmedi.kışın çalışır sabah erken çalışır kar yağmur fırtına çalışır bayram pazar çalışır her kesi taşır( alkollü ,pisikopat,sorunlu.....)yine de düzce halkına yaranamaz trafikte hele duraktan yola çıkmayalım diye gaz basarlar.sanırsınki bu kazalar düzce ulaştırma şöförlerine mahsus dünyanının her yerin de olur.işi güçü şoför laf sokmak olanlar var hiç bir şey bilmiyorsunuz.ayrı tutarım saygı ve sevgisisini esirgemeyenler de var.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
açık