banner851

banner614

YOĞUNLUK ARTTI, ÇALIŞMALAR BAŞLADI

banner619

Düzce Üniversitesi Hastanesi’nde otopark çalışmaları hızla devam ediyor. 420 araç kapasiteli yeni otoparkın ekim ayında hizmete açılması planlanıyor.

banner846
Düzce 18.09.2019, 10:59
3696
YOĞUNLUK ARTTI, ÇALIŞMALAR BAŞLADI
banner844

 Hizmet yelpazesine her geçen gün yenilerini ekleyerek büyüyen Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde, hasta yoğunluğuna paralel olarak doğan otopark ihtiyacını karşılayabilmek için çalışmalara hızla devam ediliyor.Hasta ve hasta yakınlarının mümkün olan en kısa sürede istenen sağlık hizmetine ulaşması adına Düzce Üniversitesi Hastanesi girişinde yer alan yaklaşık 11.500 metrekare alanın otopark olarak kullanılması için Düzce Üniversitesi Yapı İşleri Daire Başkanlığı gerekli altyapı çalışmalarını sürdürüyor.  Yağmur suyu drenajı, elektrik, kamera ve yangın hidrantları alt yapısının yapıldığı otoparkın tamamlanması ile Düzce Üniversitesi Hastanesi’nde yaklaşık 420 araç kapasiteli yeni otopark alanı hizmete açılmış olacak.Yeni otoparkın tamamlanmasıyla Düzce Üniversitesi Hastanesi, bina önünde yer alan 130 kapasiteli sivil vatandaş otoparkı ve 60 araç kapasiteli personel otoparkı olmak üzere toplam 610 kapasiteli araç parkına sahip olacak.Alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının akabinde asfaltlama ve aydınlatma çalışmalarının yapılacağı otoparkın, hava şartlarının olumlu gitmesi durumunda 15-20 Ekim tarihleri arasında bitirilmesi planlanıyor.

Düzce Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek ve hastaneye gelen vatandaşların otopark sıkıntısı çekmemeleri için devam eden bu süreci sabır ve anlayışla karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (7)
Adore81 2 yıl önce
ilk yapılacak yada işe başlarken kapsama alınacak işi sona bırakma adeti de Düzce'mizde moda oldu.öyle bi muhitki market büfe uzak eczane iki tane.neyse yapılıyo ya o da iyi.
Cemal 2 yıl önce
Orda 5 bin kişilik cami yaptılar ya ne gerek var canım böyle seylere
Hsta 2 yıl önce
Düzce de sağlıktan sorumlu olanlar Bolu ya bir hastaneye birde Düzce ye hastaneye gitsinler. İnsan nasıl olunur, hizmet nasl olur 1 saate ögerenirler ondan sonra hep Bolu ya hastaneye giderler
Düzceli Vatandaş 2 yıl önce
420 Araç az en az 1000 kapasiteli olması gerekirdi herkes hasta zaten
kenan 2 yıl önce
Üniversitenin maşAllahı var çalışıyorlar bugün zorluk çekiyoruz ama eminim inşaatlar tamamlanınca güzel şeyler çıkacak ortaya. Tebrikler.
ottoman 2 yıl önce
bir an önce yapılsa'da rahat etsek sürekli orada olan bilir nasıl bir kargaşa park yeri bulana kadar girip çıkmadığımız yer kalmıyor.
Aa 2 yıl önce
Düzce olarak; sağlıkta da, hastane otoparkında da Bolu Abant İzzet Baysal Üniversite Hastanesi'nin tırnağına çıkamayız.