banner851

banner614

YOL ULAŞIMA KAPATILDI

banner619

D-100 Karayolu Çoban mevkisi İstanbul istikametinde şehrin kuzeyine su veren hatta meydana gelen patlama nedeniyle kavşağın şehir merkezi girişi ulaşıma kapatılırken, belediye ekipleri çalışma başlattı. Bazı mahallelerde onarıma bağlı olarak su kesintisi yapılması bekleniyor.

banner846
Düzce 24.09.2019, 10:31 24.09.2019, 12:47
3221
banner844
Düzce'nin su alt yapısında yaşanan patlaklara bir yenisi daha eklendi. Yine arızanına adresi D-100 Karayolu Çoban mevkii oldu. Sabah saatlerinde patlayan borudan sızan su nedeniyle gelen ihbar üzerine Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri harekete geçti.İlk olarak kavşağın karayolundan şehir merkezine dönüş kısmı ulaşıma kapatıldı.

Çoban mevkisi İstanbul istikametinde şehrin kuzeyine su veren hatta meydana gelen patlamanın ardından başlayan çalışmalar devam ederken, sorunun giderilmesi için kesinti yapılabileceği ve bu nedenle bazı mahallere su verilemeceği belirtildi.Öte yandan sık sık içme suyu borularında yaşanan patlakları önlemek amacıyla Düzce Belediyesi'nin kalıcı çözüm getirecek bir çalışma yapmaya hazırlandığı bilgisi edinildi.

Haber: C.ÜSTÜNER
Yorumlar (10)
Rezalet 2 yıl önce
Suları kesmeniz çabası susuz bir hayat yok hafta sonu ne temizlik yapabildik nede cocuklarımızla ilgilene bildik
Mustafa 37 2 yıl önce
Görende sık sık kesinti oluyor zanneder. İşiniz gücünüz palavra. Tamam borular her sene arıza veriyor ama bu kadarda abartma olmaz.
Çözemedim 2 yıl önce
Trafik rezalet oldu sayelerinde, kavşak kapata kapata bıkmadilar
duzceli 2 yıl önce
gece yapsınlar deyletin parasımı yok
zeki 2 yıl önce
suişleri ne iş yapar.sedat abi varken hiç sular kesilmiyordu.
reziilk 2 yıl önce
Bu nasıl bir şey anlamak mümkün değil. Bir şehirde her yıl aynı noktada 2 3 kez boru patlıyor ve bundan dolayı merkez mahalleler saatlerce susuz kalıyorsa yazıklar olsun. Bu yerel yönetim beceriksizliğinden başka hiçbir şey değildir. Altyapıda sorun varsa kalıcı çözümler üretmek zorundasınız !!!A
Aa 2 yıl önce
Bir su arızasını becerip de yapamıyorsunuz. Başka söze gerek yok.
Vatandaş 2 yıl önce
Nasıl bi boruysa patlaması durmak bilmiyor, her Allah’ın günü kesinti yaşıyoruz çok şükür haftada bi gün gitmese de bizde şaşırsak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın