banner851

banner614

YOLUN ONARIMI İÇİN TARİH VERDİ: TAKİPÇİSİ OLACAĞIM

banner619

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, geçtiğimiz gün heyelan nedeniyle çöken ve ulaşıma kapatılan Düzce D-655 yolunda incelemelerde bulundu. Vekil Yılmaz, "Kalıcı yol çalışmaları ise 10 gün içerisinde başlayacak ve 3-4 ay içerisinde tamamlanacaktır" diyerek sürecin takipçisi olacağını belirtti.

banner846
Düzce 27.03.2021, 22:58 29.03.2021, 16:26
3869
banner844

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce ile Zonguldak arasında ulaşımı sağlayan ve geçtiğimiz günlerde heyelan sebebi ile göçme yaşanan D-655 karayolunda incelemelerde bulundu.

“BİR HAFTA İÇİNDE GEÇİCİ OLARAK AÇILACAK”

Olay yerine gelerek incelemelerde bulunan ve yetkililerden bilgi alan Milletvekili Yılmaz ’’Yaptığımız incelemeler neticesinde D-655 karayolunda Akçakoca-Düzce istikametinde bir şeridin tamamen göçtüğünü gördük. Bizden hemen önce Düzce Valimiz Sayın Cevdet Atay ve Karayolları 4. Bölge Müdürü İlhan Aytekin’de olay yerinde incelemelerde bulundular.

Yaptığımız telefon görüşmesinde yolun sağ tarafının dolgu yapılarak yaklaşık bir hafta içerisinde geçici olarak açılacağı bilgisini aldık” dedi. Kalıcı yol çalışmalarının ise 10 gün içerisinde başlayacağını duyuran Vekil Yılmaz, çalışmaların 3-4 ay içerisinde tamamlanacağını belirtti.

“BİZZAT TAKİPÇİSİ OLACAĞIM”

Yılmaz ‘’Bu doğal afet neticesinde hiçbir vatandaşımızın canına zarar gelmemesi en büyük tesellimizdir. Yol tadilatının en kısa sürede tamamlanması içinde konunun bizzat takipçisi olacağım" dedi.

Yorumlar (12)
Az yavaş yapın 4 ay önce
Çinliler 1 hafta da yapar bizim peşkeş çekilen ihaleciler 3-4 ay da yapar
düzceli81 4 ay önce
düzce ak partiye tepki olsun diye bu kişiyi seçti ama bir icraatı olduğu düşünmüyorum.maalesef düzcemiz liyakatsız teşkilat ve yöneticilerin eline kalmıştır. YAZIK DÜZCEMİZE.....
Turist 4 ay önce
Artik cicekpinarda sizin evin onunden yol yaparsiniz..
Fatma altun 4 ay önce
Ahhhh ahhh hersey oy almak için miş buda aynı sadece goxukuyor.
Ömer 4 ay önce
İncelemeye değil yolu ziyarete gelmiş resmen türübüne oynamak bu işte.
Birbilen 4 ay önce
İncelemek boylemi olur alırsın yetkilileri yanına ne zaman bitecek bir daha boyle olmayacak bu zararı kim ödeyecek dersin inceleme o olur bu gitmiş resim cektirmiş aaa yol çökmüş gibi bir şey bu
Vatandaş 4 ay önce
Protokol üyelerimiz olay yerine gitmekte ve fotoğraf çektirmekte çok başarılı. Devamını dilerim.
Vatandaş 4 ay önce
Eyy ak parti milletvekilleri nerelerdesiniz reis sayesinde kolunuzu kaldırmadan milletvekili oldunuz ama artık milletin gözüne çok batıyorsunuz bidahaki dönem kesinlikle siz olmayacaksınız aynen devam edin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın