banner851

banner955

YURT DIŞINDAN DA ZİYARETÇİ ÇEKİLECEK

Düzce İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu, 5. toplantısını Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Düzce’nin sadece yurt içinde değil yurt dışında da tanıtımına yönelik planlamalar yapıldı.

Düzce 11.11.2022, 13:30
290
YURT DIŞINDAN DA ZİYARETÇİ ÇEKİLECEK

Turizm ve Kültür Bakanlığı’nın Tanıtma Genel Müdürlüğü ve bakanlığın ilgili kuruluşu olan Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) bünyesinde yürütülen “İl Tanıtım ve Geliştirme Programı“ kapsamında yıl içerisinde düzenlenen değerlendirme toplantıları devam ediyor.

Düzce İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu, 5. Toplantısı Düzce Vali Yardımcısı V. Mustafa Can’ın başkanlığında, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda düzenlendi.

Toplantıya, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Meclis Üyesi Yunus Emre Gülay, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabahattin Parlak, TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Ercan Güner, Türkiye Turizm Tanıtma ve Geliştirme Ajansı (TGA) Karadeniz Destinasyon Müdürü Yasin Topçu, Karadeniz Destinasyon Koordinatörü Mustafa Ercenk Kocaoğlu, Düzce İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu asil ve yedek üyeleri, ilgili kurum müdürleri ile Düzce İTGK sosyal medya ekibi katılım sağladı.

Bütünleşik bir iletişim stratejisi oluşturulacak

Düzce’nin tanıtımı için bütünleşik bir iletişim stratejisi oluşturulması, tüm paydaşların katılımıyla sürdürülebilir bir iş birliği modelinin geliştirilmesi, markalaşma ve iletişim süreçlerinin güçlendirilmesi ve destinasyonun dijital dünyada görünür kılınması hedefleri doğrultusunda bir araya gelen kurul üyeleri; ayrıca 16 Ağustos’ta 2022 tarihinde gerçekleştirilen Düzce İTGK dördüncü toplantısının değerlendirilmesi yapıldı.

Toplantıda, gezsen_duzce instagram hesabının tanıtılmasıyla ilgili etkili bir eylem planının oluşturulması da kararlaştırıldı.

Turizm ve Kültür Bakanlığı’nın kuruluşu Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Genel Müdürlüğü ve Düzce İl Turizm ve Kültür Müdürlüğü tarafından Düzce’nin yurtdışı tanıtımına yönelik yürütülecek çalışmalar masaya yatırıldı. Bu kapsamda Düzce İl Turizm ve Kültür Müdürlüğü koordinasyonunda kasım ayı içerisinde “Batı Karadeniz’in Muhteşem Kıyısı” teması ile gerçekleştirilecek olan “Düzce’de Sonbahar Foto Safari Etkinliği”ne çeşitli ülkelerden katılım sağlayacak yabancı basın mensuplarının ağırlanması noktasında planlama yapıldı.  

Akçakoca Kaymakamlığı, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası iş birliği ve Düzce Üniversitesi teknik desteği ile “Akçakoca Senin Gözünden Daha Bir Güzel” adlı fotoğraf yarışması ile ilin tarihi, kültürel ve turistik değerlerinin markalaştırılması yönünde yapılacak çalışmalarla ilgi görüş ve önerileri de toplantının gündem maddeleri arasında yer aldı.

banner844
Yorumlar (3)
Tacettin 2 hafta önce
Yıllardır aynı hikaye... Sonuç sıfır... Özcan müdür gitti iş bitti...
TSO asıl işini başarsın. Tüccarın derdine baksın.
halk 2 hafta önce
O HERİFİN NE İŞİ VAR ORDA..KİMSE GEÇMİŞİ UNUTMUYOR..
halk 2 hafta önce
sAYIN ERDOĞAN BIYIK SENİN YANINDA OTURAN ŞEY DEĞİLMİ.HANİ ŞU 5 TANE KİŞİ VARDI..yAYIN YASAĞI GELMİŞTİ.MİNÜBÜS FALAN..
Yeni Sayımız