banner851

banner614

YÜZ YÜZE EĞİTİME BAŞLAYAN ÖĞRENCİLERİ UNUTMADI

banner619

Pandemi sürecinin ardından kontrollü olarak başlayan yüz yüze eğitimin ikinci haftasında Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, okulda eğitime başlayan öğrencileri unutmadı. İbrahim Ercan, Boğaziçi ilk ve ortaokul idareci ve öğretmenleri ile velilerin isteği doğrultusunda bastırdığı coğrafya atlaslarını öğrencilere hediye etti.

banner846
Düzce 19.10.2020, 16:20
1077
YÜZ YÜZE EĞİTİME BAŞLAYAN ÖĞRENCİLERİ UNUTMADI
banner844

Düzce’nin Boğaziçi beldesi için gece gündüz çalışan, belde için hayal gibi görünen birçok yatırımı ilçeye kazandıran Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, pandemi sonrası kontrollü olarak yeniden başlayan yüz yüze eğitimde öğrencileri de unutmadı.

Boğaziçi ilkokulu ve ortaokulu idarecileri ve öğretmenleri ile daha önce görüşerek öğrencilerin ihtiyacı hakkında bilgiler alan Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, öğrencilerin en önemli ders yardımcı kaynağı olan coğrafya atlası alarak ilk ve ortaokul öğrencilerine hediye etti. Boğaziçi İlkokulu ve Ortaokulunu sabah saatlerinde ziyaret eden İbrahim Ercan, burada okul idareci ve öğretmenleri ile okulun durumu hakkında bilgiler aldı. Ardından sınıfları gezen Belediye Başkanı İbrahim Ercan, yanında getirdiği atlasları öğrencilere kendi elleriyle hediye etti. Öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

İbrahim Ercan; “Boğaziçi İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret ederek eğitime katkı amacıyla bastırmış olduğumuz coğrafya atlaslarını öğrencilerimize dağıttık. Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim yılında başarılar dileriz” dedi. (İHA)

Yorumlar (2)
Galip 9 ay önce
Sınıflarda sosyal mesafe hak getire..
Çok acı......
Madalyonun yüzü 9 ay önce
marketiyle tahta galesiyle pandemisyle mücade eden Kırtasiye şunun şurasında iki atlas satacak onunda rıskına engel oldunuz... Madalyayı hak ettiniz artık
24°
parçalı az bulutlu