banner614

YÜZLERCE AİLEYE YARDIM ELİ UZATILDI

banner619

Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, koronavirüs salgını nedeniyle mağdur olan ailelere yardım elini uzatmaya devam ediyor. Düzce genelinde geçtiğimiz ay 261 kişiye toplam 257 bin 780 TL nakdi yardım yapıldı.

banner846
Düzce 09.04.2020, 14:01 09.04.2020, 16:36
6729
YÜZLERCE AİLEYE YARDIM ELİ UZATILDI
banner844

Tüm dünyada küresel bir tehdit haline gelen koronavirüs salgınında, Türkiye’de ölüm ve vaka sayısı gittikçe artmaya devam ediyor.

Salgın nedeniyle, işyerlerinin geçici süre ile kapanması, ülke ekonomisine olduğu gibi Düzce ekonomisine de büyük darbe vurdu. Bu nedenle işsizlik oranları hızla artarken, işsizlere ve yardıma muhtaç kişilere Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü nakdi yardım yapmaya devam ediyor. Geçen ay Düzce’de 261 kişiye yapılan nakdi yardımların rekor sayına ulaştığı görüldü.

Düzce Aile ve Sosyal İl Müdürlüğü verilerine göre, mart ayı boyunca Düzce’de 261 yardıma muhtaç kişiye toplam 257 bin 780 TL yardım yapıldı.

Yorumlar (10)
Düzceli 1 yıl önce
Maalesef ki gerçek ihtiyaçı olanlara hiç yardm edilmedimyer yurdu ewi arabası olan herkes aldı yardmı bi tutturmuşlar 65 yaş üstü olanlar diye ama daha küçük yaşta olup ihtiyacı olan çok insan var kimsenin umurunda değil çok adaletsizsiniz!
Ergun kurnaz 1 yıl önce
Nerde yardım biz bu memleketin insanı degilmiyiz 2 aydır is yok ne yapacam ben kiraydi iki tane çocuk kalıcı konutlardayım madurum
Saffet kırcı 1 yıl önce
Biz hiç bir yardım görmedik
Birgül kaytaz 1 yıl önce
Bana hiç yardım gelmedi kirada oturuyorum 600 kira veriyorum 4 çocuğum var
Altun 1 yıl önce
Gercekten ihtiyaci olan almadi.
Vatandaş 1 yıl önce
İlginç kişi başı 10000 tl yapılacağına daha düşük bir miktar yapılıp daha çok kişiye ulaşılsaydı daha iyi olmaz mıydı.. zor durumda olan insanlar sadece sosyal il müdürlüğüne kayıtlı kişiler değil Şuan herkes aç işsiz... orantısız bir dağılım olmuş
Sozubuyuk 1 yıl önce
Desne Duzce yoksullukla rekor kiriyor
Lord 1 yıl önce
bizimde ihtiyacımız var başvurduk onaylanmadı bile,merak ediyorum hangi aileler bunlar çevremde dünya kadar muhtaç insan var ben birinin aldığını duymadım ve görmedim...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
az bulutlu