banner851

banner614

“ZABITA FEDAKÂRCA ÇALIŞIYOR”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Zabıta Teşkilatının temellerinin atıldığı 1826 yılı esas alınarak her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası’nın 195. kuruluş yıldönümüyle ilgili bir mesaj yayımladı.

banner619
Düzce 01.09.2021, 17:00
498
“ZABITA FEDAKÂRCA ÇALIŞIYOR”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası’nın 195. kuruluş yıldönümüyle ilgili bir mesaj yayımladı.

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışma esasına göre görevini sürdürdüğünü belirten Başkan Özlü, “ Vatandaşların mutluluğu için sağlıklı ve güvenli bir yaşam alanı oluşturan Zabıta teşkilatımız vatandaşlarımızla belediye arasında köprü görevi görmektedir.

Vatandaşların sorunlarını ve dertlerine anında müdahale ederek güven oluşturan Zabıta teşkilatımız, mesai mefhumu göstermeksizin yapmış olduğu denetimlerle il genelinde belediyeye olan inancı ve adalet duygusunu da geliştirmektedir.

Vatandaşların huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden fedakârca Düzce sokaklarında çalışan, zabıta arkadaşlarımızın ve müdürlüğümüzün bu özel haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

banner844
Yorumlar (3)
dede 3 hafta önce
spor sk ve gaziantep caddesi berber , kuaför , güzelik salonu geli,n görün diyen tiplerle dolu zabıta yokki nerde çalışıyor
adem 3 hafta önce
belediye zabıtasına şapkasını giydiremeyen sözde başkan
bahçeşehir 3 hafta önce
gerçekten zabıta çok mu çalışıyor kalıcı konutlarda soğan patates satanları önleyemeyen yakalamayan zabıta özlü bunlarlamı övünüyorsun bunları mı kutluyorsun yüzünü gör