banner851

banner614

‘ZABITAMIZ KENTİN GELİŞMESİNE KATKI SAĞLIYOR’

Zabıta Haftası nedeniyle Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Zabıta müdürlüğü personelini ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.

banner619
Düzce 03.09.2021, 13:20 03.09.2021, 16:52
389

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Zabıta teşkilatının 195. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Belediye ile vatandaş arasında köprü görevi gören Zabıta teşkilatına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Özlü, “Mahalle mahalle, sokak sokak vatandaşlarımızın sorunlarını, taleplerini dinleyen, güvenli ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturan zabıta teşkilatımız, gece gündüz özveri ve fedakârca çalışmalarını yürütüyor.

Sokaklarda hem elimiz hem de kulağımız oluyorlar. Onlara gelen taleplerin yerine getirilmesi ile birlikte hem vatandaşlarımızın memnuniyeti artıyor hem de şehrimizin gelişmesine katkı sağlanıyor. Tüm zabıta teşkilatımıza çalışmalarında başarılar dilerken Zabıta Haftası’nı da kutluyorum” diye konuştu.

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürü Sezgin Diner de Başkan Özlü’nün ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade ederek azim ve özveri ile çalışacaklarını kaydetti.

Yorumlar (4)
kalıcı konutlar 3 hafta önce
kalıcı konutlardaki soğan patetes sarımsak ve hurda toplayan gezgincileri bertaraf edemeyen zabıta ne diyeyim sezgini ve özlüyü kutluyorum
Sınıfta kaldınız 3 hafta önce
Gösteri yapıyor.Koçyazı mahallesinin ana caddesindeki otları kesip bıraktılar.Süpürmeden gittiler.Ara sokaklardaki otlar duruyor..Her ay temizlik vergisi ödüyoruz.Hakkımızı helal etmiyoruz.
disiplin 3 hafta önce
sözde belediye başkanı özli zabıta görecde şapkasını çıkarmasın disiplinsiz almış başını gidiyor böyle bir kurumun amiri olmaktan utanmıyormusun
Zabıta işin, yapsın 3 hafta önce
Kaldırım işgallerine müdahale etsin, özellikle cafelerin etrafında otopark olarak kullanılan kaldırımlar yüzünden sürekli yola inmek zorunda kalıyoruz. Pusetle, tekerlekli sandalye ile ilerlemek zaten mümkün değil.