banner851

banner955

ZARAR GÖREN PARK TADİLATA ALINDI

Düzce Belediyesi tarafından 2010 yılından bu yana Düzcelilere hizmet veren Kent Park’ta bulunan oturma grupları, tuvalet kapıları ve çocuk oyun gruplarına kendini bilmez bir takım kişiler tarafından zarar verildi. Parkta yapılan zarar tespitinin ardından Destek Hizmetleri Müdürlüğü tadilat çalışmalarına başladı.

Düzce 22.05.2022, 17:30
4003
ZARAR GÖREN PARK TADİLATA ALINDI

Düzce kent merkezinde ağaçlar içinde vatandaşların nefes almaları için oluşturulan Kent Park’ta tüm park mobilyaları kendini bilmez kişi ya da kişilerce kırılarak kullanılmaz hale getirildi.

Parkın içerisinde bulunan tüm park mobilyalarına verilen zarardan dolayı vatandaşların da şikayetçi olması üzerine harekete geçen Düzce Belediyesi zararı tespit çalışmalarını tamamladı.

AHŞAP AKSAMLARIN HEPSİ KIRILMIŞ

Vatandaşların günün her saati ağaçlar içinde sakin ve ferah bir ortamda vakit geçirdiği Kent Parkta bulunan kamelyaların ahşap aksamları da kırıldı. Ayrıca çocukların kullandığı oyun grupları da kırılarak kullanılmaz hale getirildi.

Öte yandan kapılarının kırıldığı, çeşme başlıklarının çalındığı ve çöplerin gelişigüzel atıldığı lavabolarda da tadilat çalışmalarına başlandı.

Yorumlar (16)
vatandaş 7 ay önce
Sayın yetkililer devletin milletin malına sahip çıkın bu olaylara seyirci kalmayın
Düzce'li.. 7 ay önce
Negatif toplum mühendisliği programı devam ediyor..Düzce merkez 35 - 40 bin nüfuslu iken 3 tane büyük parkı vardı.. Fahiş olmayan fiyattan insanlar, ailesi, eşi, dostu, arkadaşları ile çayını kahvesini sohbet eşliğinde içiyordu.. Nerede parklarımız, nerede masalarımız..
Düzce'li.. 7 ay önce
Ne ara bu toplum sürekli geri gitti bir düşünün.. Köy enüstülerini kapayan zihniyet, ihaneti vatan programı, 75 yıldır ülkeyi Cumhuriyet kazanımlarından uzaklaştırarak, eğitimsiz vandal bir toplum yarattı..
esnaf 7 ay önce
GÖREVLİLER TARAFINDAN KONTROL EDİLMİYOR YENİ NESİL SERSİLERİ TEMİZLEYİNDE AİLECE OTURABİLELİM
halk 7 ay önce
bunları gönderecen çöle.orda yaşasın bu yaratıklar..
nr 7 ay önce
hayır ne bekliyorsunuz ki , rezil insanlar suc bunları yetiştiremeyen ana baba da . yazıklar olsun
Hasan Hüseyin 7 ay önce
Eğitimin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz işte. Cahillik insana herşeyi yaptırıyor.
Ramazan 7 ay önce
Güvenlik kameraları ne işe yarar,
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız